SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

16.09.2016, godz. 20:25
Konstantin Vassiljev, Jagiellonia Białystok
foto: EAST NEWS

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. W drugim piątkowym spotkaniu 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy gospodarze w końcu spróbują wygrać przed własną publicznością. Jednak nie będzie o to łatwo, ponieważ na Dolny Śląsk przyjeżdza lider z Podlasia. Gdzie w TV obejrzeć mecz Śląsk - Jagiellonia? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Dla piłkarzy Śląska będzie to piąte spotkanie rozegrane przed własną publicznością w tym sezonie, lecz jak do tej pory fanom nie było dane cieszyć się ze zwycięstwa swojej drużyny. Podopieczni Mariusza Rumaka zanotowali trzy bezbramkowe remisy, a w poniedziałek ulegli Ruchowi Chorzów 1:2. W końcu udało się trafić, ale czy dojdzie do kolejnego przełamania złej passy, czyli zdobycia trzech punktów? O to może być ciężko, ponieważ na Dolny Śląsk przyjeżdża lider LOTTO Ekstraklasy. - Jagiellonia jest takim zespołem, który w większości spotkań nie ma większego posiadania niż przeciwnik. Pytanie, czy to jest dobre. Jeżeli komuś się podoba zespół bez piłki, to może gra najlepszą piłkę. Jeżeli komuś się podoba zespół z piłką, to wtedy nie. W zależności od tego, co komu się podoba. Natomiast bez wątpienia jest to dzisiaj najbardziej skuteczny zespół w ekstraklasie - mówi Mariusz Rumak, który zapowiada, że jego zawodnicy dadzą z siebie wszystko, choć kilka dni temu przyszło im rywalizować z "Niebieskimi". - Wiem, że stać nas na to, żeby w ciągu dwóch dni wrócić do tej konsekwencji w ustawieniu i konsekwencji w graniu. Jeżeli to zrobimy, to mamy duże szanse na punkty w piątkowym spotkaniu. Pomimo tego, że przyjeżdża lider - dodaje.

Mecz Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok odbędzie się 16 września o godz. 20:30. Transmisja w telewizji na antenie Canal+ Sport. Niestety żaden legalny STREAM ONLINE nie będzie dostępny.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: