SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Ekstraklasa ONLINE w Internecie. Transmisja w TV i STREAM

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Ekstraklasa ONLINE w Internecie. Transmisja w TV i STREAM

13.05.2017, godz. 14:34
Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław
foto: CYFRA SPORT

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Mecz Śląsk - Ruch LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE ZA DARMO. Śląsk - Ruch STREAM. Transmisja w TV. Walka dwóch najsłabszych ekip ligi! Bitwa o przetrwanie! Kto przegra, znajdzie się na krawędzi. O krok od spadku. Gdzie transmisja w TV z meczu Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów?

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Mecz Śląsk - Ruch LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE ZA DARMO. Śląsk - Ruch STREAM. Transmisja w TV. - Jestem pewny, że nie spadniemy - powiedział przed meczem z Ruchem defensor Śląska Piotr Celeban. Inne zdanie na temat obecnej sytuacji wrocławian mają działacze klubu z Dolnego Śląska. Ewentualna klęska z Ruchem spowoduje najprawdopodobniej, że z funkcji trenera zwolniony zostanie Jan Urban, a na jego miejsce już gotowy ma być Tadeusz Pawłowski. W Chorzowie trener nowy już jest. Krzysztof Warzycha zmienił Waldemara Fornalika, ale w dwóch dotychczasowych meczach nie zdobył jeszcze kompletu punktów.

Ruch i Śląsk mają 17 punktów. Zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli. Do trzeciego od końca Górnika Łęczna tracą "oczko". Zawodnicy z Lubelszczyzny w piątek przegrali jednak z Arką Gdynia i prawdopodobnie po tej kolejce ponownie znajdą się w strefie spadkowej. Patrząc na dyspozycję zagrożonych zespołów, większość fachowców stawia jednak na Górnika. Podopieczni Franciszka Smudy wydają się prezentować najbardziej dojrzały futbol.

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Śląsk - Ruch rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: