Śląsk Wrocław, Ekstraklasa

Autor: CYFRA SPORT Śląsk Wrocław, Ekstraklasa

Śląsk Wrocław - Termalica Bruk-Bet Nieciecza NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE i ONLINE. Transmisja w TV

2017-08-15 14:38

Śląsk Wrocław - Termalica Bruk-Bet Nieciecza NA ŻYWO. Mecz Śląsk - Termalica LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa STREAM ONLINE ZA DARMO. Transmisja w TV. Wrocławianie chcą się zrehabilitować za porażkę z Arką Gdynia w Pucharze Polski. Odzyskać zaufanie kibiców. Będzie oto jednak trudno, bo w Niecieczy na brak ambicji nikt narzekać nie może. Tym bardziej, że dla Mariusza Rumaka będzie to powrót na Dolny Śląsk po zwolnieniu. Gdzie transmisja w TV z meczu Śląsk Wrocław - Termalica Bruk-Bet Nieciecza?

Śląsk Wrocław - Termalica Bruk-Bet Nieciecza NA ŻYWO. Mecz Śląsk - Termalica LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa STREAM ONLINE ZA DARMO. Transmisja w TV. We Wrocławiu zapaliła się już lampka kontrolna. Team Jana Urbana wygląda na starcie sezonu słabiutko. W czterech spotkaniach gracze z Dolnego Śląska uzbierali ledwie cztery punkty. Pożegnali się też już z występami w Pucharze Polski. Do przerwy prowadzili bowiem w spotkaniu 1/16 finału z Arką Gdynia, ale ostatecznie zawodnicy z Pomorza po przerwie odrobili straty, a dobili rywali już w dogrywce.

- Chcemy odzyskać zaufanie kibiców - to słowa Piotra Celebana. Kapitana WKS-u, nielicznego, który na starcie sezonu przypomina piłkarza, a nie plażowicza. O problemach fizycznych graczyz Wrocławia mówią zresztą wszyscy. Nawet trener Jan Urban. Jego zdaniem problemem jest brak meczowego rytmu. - Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć - powiedział były szkoleniowiec Legii Warszawa czy Lecha Poznań.

Wrocławianie w tabeli Lotto Ekstraklasy zajmują 13. miejsce. Niecieczanie - 12. Różnica jest więc niewielka. Ekipa Mariusza Rumaka do tej pory błysnęła w obecnych rozgrywkach ledwie raz. Bijąc Legię. Tyle że forma "Słoników" rośnie z meczu na mecz. Śląsk ma natomiast koszmarne problemy z utrzymaniem tempa. Gdyby spotkanie z Arką trwało 45 minut, gracze Urbana zebraliby po spotkaniu same pochlebne recenzje. Tyle że gdy zabrakło po przerwie paliwa, rywale rozjechali zespół z Dolnego Śląska.

Śląsk Wrocław - Termalica Bruk-Bet Nieciecza NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Śląsk Wrocław - Termalica Bruk-Bet Nieciecza rozpocznie się we wtorek 15.08.2017 o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Eurosportu 1.