SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Sławomir Peszko znów stał się obiektem żartów. I to przez żonę [ZDJĘCIE]

Sławomir Peszko znów stał się obiektem żartów. I to przez żonę [ZDJĘCIE]

26.04.2017, godz. 15:29
Sławomir Peszko w meczu Lech - Lechia
Sławomir Peszko w meczu Lech - Lechia foto: CYFRA SPORT

Skrzydłowy reprezentacji Polski i Lechii Gdańsk Sławomir Peszko znany jest z tego, że co pewien czas daje internautom powody do żartów z jego osoby. Jednak tym razem piłkarz nie zawinił. Jest o nim głośno, a przyczyniła się do tego żona Anna zamieszczając w mediach społecznościowych przerobione zdjęcie męża.

W tym sezonie Sławomir Peszko z Lechią walczy o historyczny, bo pierwszy tytuł mistrza Polski. Czy uda mu się to zrealizować przekonamy się w rundzie finałowej Ekstraklasy. W każdym razie szanse są duże pod warunkiem, że klub z Gdańska poprawi grę na wyjazdach, gdzie zdobywa mało punktów. Peszko szaleje, ale wyłącznie na boisku, bo jest jednym z liderów biało-zielonych.

Za to wspólnie z żoną udzielają się mocno w mediach społecznościowych publikując zdjęcia z życia rodzinnego. Ostatnio małżonka zrobiła mu dowcip wrzucając na instagram stories przerobione zdjęcie na którym, gwiazdor reprezentacji Polski wygląda, jak... króliczek. To zabawne zdarzenie oczywiście nie mogło przejść bez echa. Stało się dobrą okazją do żartów z gracza Lechii. Na szczęście Peszko ma poczucie humoru i dystans do siebie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: