SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Steeven Langil przesadził! Znów zabalował i został odsunięty od drużyny [ZDJĘCIA]

Steeven Langil przesadził! Znów zabalował i został odsunięty od drużyny [ZDJĘCIA]

28.11.2016, godz. 16:54
Steeven Langil
foto: snapachat.com

Steeven Langil jest na najlepszej drodze, by wylecieć z Legii Warszawa. W zeszłym tygodniu piłkarz z Martyniki zrobił imprezę z alkoholem i fajką wodną. Zdjęcia z balangi wyciekły do sieci. Trener Jacek Magiera powiedział później, że porozmawiał z zawodnikiem i wszystko zostało wyjaśnione. Najwyraźniej jednak nie poskutkowało. W niedzielę Langil znowu zrobił imprezę suto zakrapianą mocnymi trunkami!

Steeven Langil w niedzielę nie został zabrany na mecz Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław. Mistrzowie Polski wygrali w stolicy Dolnego Śląska 4:0 i mogli świętować zwycięstwo w szatni. Zabawiał się także piłkarz z Martyniki. Po raz drugi w ciągu tygodnia zaprosił gości i zorganizował dużą imprezę, na której lał się alkohol. Wygląda więc na to, że pomocnik jest albo skrajnie nieodpowiedzialny, albo chce po prostu wylecieć z klubu.

Gdy w ubiegłym tygodniu Langil po raz pierwszy wyprawił huczne przyjęcie na Łazienkowskiej wybuchła burza. Jacek Magiera i dyrektor sportowy Michał Żewłakow wzięli zawodnika na poważną rozmowę. Piłkarz został surowo ukarany - klub odebrał mu pensję do końca roku. Trener warszawian był pewny, że rozmowa poskutkowała. - Steeven popełnił błąd, ale wyraził skruchę i nie jest skreślony. Musi ciężko pracować na swoją szansę - komentował Magiera. Jak pokazały wydarzenia z niedzieli ten przypadek jest chyba beznadziejny.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: