SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Świetne wieści dla kibiców. TVP pokaże mecz Legia - Lechia

Świetne wieści dla kibiców. TVP pokaże mecz Legia - Lechia

30.05.2017, godz. 07:34
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
foto: CYFRA SPORT

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań w ostatniej kolejce LOTTO Ekstraklasy może być najwazniejszym spotkaniem sezonu. Obie drużyny wciąż mają szansę na mistrzostwo, dlatego też starcie to intryguje fanów w całej Polsce. A dla tych, którzy nie mogą obejrzeć go na żywo, mamy bardzo dobre wieści. Otóż pokaże je Telewizja Publiczna!

Przed ostatnią kolejką LOTTO Ekstraklasy liderem tabeli jest Legia Warszawa z dwoma punktami przewagi nad grupą pościgową, czyli Jagiellonią Białystok, Lechem Poznań i Lechią Gdańsk. 4 czerwca na stadionie przy ul. Łazienkowskiej podopieczni Jacka Magiery zmierzą się z tą ostatnią drużyną i mogą wtedy przypieczętować zdobycie tytułu. A są zależni tylko od siebie, bo jeśli zwyciężą, to obronią mistrzostwo.

Ale i goście będą mieli o co grać. Bo oni też mają szansę wskoczyć jeszcze na pierwsze miejsce na koniec sezonu i wygrać ligę. Do tego potrzebne im będą trzy punkty w starciu z Legią oraz remis w Białymstoku w spotkaniu Jagiellonia - Lech. Nie dziwne więc, że mecz w Warszawie budzi emocje praktycznie w całej Polsce. W końcu będzie jednym z najważniejszych w całym sezonie.

Na trybunach obiektu Legii zasiądzie komplet publiczności, ale wielu widzów z pewnością będzie chciało ten mecz śledzić przed telewizorami. I właśnie dla nich pojawiły się w poniedziałek znakomite wieści. Okazuje się bowiem, że spotkanie "Wojskowych" z Legią pokaże nie tylko Canal+, ale też Telewizja Publiczna, a konkretnie TVP2!

Początek spotkania w niedzielę 4 czerwca o godz. 18:00. Transmisja na TVP rozpocznie się kwadrans wcześniej.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: