SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Szymon Pawłowski jednak nie zagra w Pogoni Szczecin. Wszystko przez...

Szymon Pawłowski jednak nie zagra w Pogoni Szczecin. Wszystko przez...

03.07.2017, godz. 13:57
Szymon Pawłowski, Lech Poznań
Szymon Pawłowski podczas meczu Lecha Poznań z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza foto: CYFRA SPORT

Szymon Pawłowski, który w nadchodzącym sezonie nie może być pewny miejsca w składzie Lecha Poznań, był już w Szczecinie, gdzie miał podpisać kontrakt z tamtejszą Pogonią. "Portowcy" tradycyjnie przeprowadzili badania medyczne przed parafowaniem umowy. Nie poszły one jednak po myśli stron i do mariażu pomocnika z Pogonią ostatecznie nie doszło.

W niedzielę informowaliśmy, że Szymon Pawłowski podpisze kontrakt z Pogonią Szczecin. Informacja była ta sprawdzona, a sam piłkarz przyjechał już nawet na testy medyczne. Klub wydał w poniedziałek oświadczenie, w którym poinformowano, że do parafowania umowy nie dojdzie. Wszystko przez to, że zawodnik Lecha Poznań przyjechał z kontuzją. Jest ona na tyle poważna, że pomocnik nie może włączyć się od razu do walki o pierwszy skład, co jest priorytetem "Portowców" przy letnich transferach.

Jakub Kosecki: W Niemczech nauczyłem się chodzić jak w zegarku

Co więcej, Szymon Pawłowski zmaga się z na tyle poważnych urazem, że nie wiadomo kiedy zakończy okres rekonwalescencji. Pogoń podziękowała mu za stawienie się na testach i życzyła powodzenia w dalszej karierze. Aby to ostatnie życzenie się spełniło, to 30-latek urodzony w Połczynie-Zdroju musi dalej myśleć o transferze. Nenad Bjelica sprowadził bowiem do "Kolejorza" kilku piłkarzy, którzy wydają się być od niego mocniejsi.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: