SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok LIVE. Ekstraklasa transmisja TV i ONLINE STREAM

Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok LIVE. Ekstraklasa transmisja TV i ONLINE STREAM

16.10.2016, godz. 14:09
Konstantin Vassiljev, Jagiellonia Białystok
foto: EAST NEWS

Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok LIVE. Termalica - Jagiellonia NA ZYWO. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie NA ŻYWO. Transmisja w TV. Mecz o fotel lidera ligi! Czy po kolejnym weekendzie z Ekstraklasą ze szczytu tabeli będą patrzeć piłkarze Czesława Michniewicza czy Michała Probierza? Gdzie transmisja w TV z meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok?

Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok LIVE. Termalica - Jagiellonia NA ZYWO. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie NA ŻYWO. Transmisja w TV. - Przerwa była potrzebna. Moi piłkarze odpoczęli po trudnych wyjazdach - powiedział przed meczem z Termaliką szkoleniowiec białostoczczan Michał Probierz. Jaga to zdecydowanie najlepsza w ofensywie drużyna ligi. W jedenastu spotkaniach gracze z Podlasia zdobyli dwadzieścia jeden goli. Na dodatek w wielkiej formie pozostaje Konstantin Vassiljew, najpierw skuteczny w kolejnych kolejkach Ekstraklasy, a ostatnio również w reprezentacji Estonii.

- Zapowiada się ciekawy mecz - stwierdził natomiast Czesław Michniewicz. Jego Termalica to absolutna rewelacja początku rozgrywek. Piłkarze byłego trenera Pogoni Szczecin wciąż wygrywają i trzymają się w czubie tabeli. Organizacja, konsekwencja, spokój - to dzięki tym cechom niedawny beniaminek dalej straszy faworytów. Kolejną młodość przeżywa Wojciech Kędziora i właśnie jego pojedynek z Vassiljewem wydaje się kluczowy. - On jest mistrzem symulacji - ocenił Probierz. Jeśli 35-letni snajper znów trafi, Nieciecza może wyprzedzić Lechię Gdańsk w tabeli i ponownie stać się liderem tabeli. Szansę na to ma również Jaga. Obie ekipy tracą dwa "oczka" do graczy Piotra Nowaka.

Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Termalica - Jagiellonia rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:30. Transmisja w Canal+.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: