SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Termalica Nieciecza - Legia Warszawa NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Termalica Nieciecza - Legia Warszawa NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

05.08.2017, godz. 20:12
Legia Warszawa
Legia Warszawa foto: CYFRASPORT

Mecz Termalica Nieciecza - Legia Warszawa NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? O której godzinie mecz Termalica - Legia w 4. kolejce LOTTO Ekstraklasy? Gdzie oglądać spotkanie Termalica - Legia? Mistrzowie Polski muszą szybko otrząsnąć się po przykrym niepowodzeniu w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Na krajowym podwórku Legia ma już spore straty w tabeli, a przed nią starcie w Niecieczy, gdzie zawsze "wojskowym" ciężko się grało. Zobacz, gdzie obejrzeć Ekstraklasę za darmo w TV i w internecie.

Legia Warszawa nie trafiła z formą na początek sezonu. Mistrzowie Polski prezentowali się do tej pory słabo, zarówno w Ekstraklasie jak i w eliminacjach do Ligi Mistrzów, w których w kiepskim stylu polegli. Strata do prowadzącej w tabeli Jagiellonii jest już spora - 5 punktów. A przed legionistami starcie z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, z którą ekipa ze stolicy niemal zawsze miała pod górkę.

Piłkarze z Warszawy wygrali zaledwie jedno z pięciu (!) spotkań z zespołem z małopolskiej wsi. Przełamali się w grupie mistrzowskiej w poprzednim sezonie, gdy rozpędzeni kroczyli po tytuł. Efektowną wygraną 6:0 poprzedziły jednak dwie porażki i dwa remiscy legionistów z Termalicą. W Niecieczy drużyna z Łazienkowskiej grała dwa razy i oba te mecze przegrała - 0:3, 1:2. Czy podopieczni Jacka Magiery podniosą się po niepowodzeniu w dwumeczu z Astaną i zdobędą wreszcie Niecieczę?

Mecz Termalica Nieciecza - Legia Warszawa zostanie rozegrany w sobotę 5 sierpnia o godz. 20.30. Transmisja w Canal+ Sport. Stream w usłudze Canal+ Sport Online.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU TERMALICA - LEGIA

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: