Podbeskidzie - Lechia, wynik 1:0. Triumf Górali

2011-09-24 8:50

Historyczny mecz Podbeskidzia! Piłkarze z Bielska-Białej po raz pierwszy w historii klubu wygrali na własnym boisku mecz w ekstraklasie! Zwycięstwo 1:0 nad Lechią Gdańsk po bramce Piotra Malinowskiego (27 l.) w 70.minucie - który trzy minuty wcześniej pojawił się na murawie - dla trenera gdańszczan Tomasza Kafarskiego (36 l.) może oznaczać koniec pracy na ławce trenerskiej Lechii.

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała na stałe zapisali się wczoraj w historii klubu. Zwycięstwo 1:0 z Lechią Gdańsk było bowiem pierwszym triumfem tego zespołu w Ekstraklasie na własnym boisku. Szczęście "Górali" jest jednocześnie kolejnym gwoździem do trumny Tomasza Kafarskiego, którego dni w roli trenera Lechii wydają się policzone. - Szkoda, że moi piłkarze słowa, żeby walczyć na całego, wzięli sobie do serca w ostatnich 10 minutach. Gdyby udało się chociaż wygrać, to może wyszlibyśmy z marazmu - mówił załamany Kafarski.