SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Trzech piłkarzy Legii Warszawa poza kadrą na mecz z Dundalk. Trenerem Hasi czy Leśnodorski?

Trzech piłkarzy Legii Warszawa poza kadrą na mecz z Dundalk. Trenerem Hasi czy Leśnodorski?

21.08.2016, godz. 16:29
Jakub Rzeźniczak, Legia Warszawa
Jakub Rzeźniczak, Legia Warszawa foto: CYFRASPORT

Mamy zapowiadaną rewolucję w Legii Warszawa! Jakub Rzeźniczak, Stojan Vranjes oraz Tomasz Brzyski nie znaleźli się wśród powołanych na mecz z FC Dundalk. Oznacza to, że całe trio prawdopodobnie jeszcze tego lata pożegna się z warszawskim klubem i będzie zmuszone poszukać sobie nowego pracodawcy. Tak przynajmniej można wnioskować po słowach Bogusława Leśnodorskiego, który zapowiedział po porażce z Arką Gdynia, że miejsca dla niektórych graczy w Warszawie już nie ma.

O czystce w kadrze meczowej na starcie eliminacyjne z FC Dundalk poinformował na Twitterze dziennikarz "weszlo.com" Krzysztof Stanowski. Chodzi o trzech piłkarzy, którzy przeciwko Arce Gdynia zawiedli najbardziej. Stojan Vranjes to jeden z najmniej lubianych graczy wśród kibiców stołecznych, podobnie Tomasz Brzyski, a Jakub Rzeźniczak już od dawna bardziej niż na piłce, skupiony był na reklamowaniu własnej osoby w mediach społecznościowych. - Kilku piłkarzy nie może grać już w tej drużynie - napisał po klęsce z Arką 1:3 Bogusław Leśnodorski, a Besnik Hasi niedługo później wprowadził plan prezesa w życie. Albańczyk wielkich dziur w kadrze mieć nie będzie, rezerwowych akurat ma bowiem pod dostatkiem.

Potwierdził natomiast to, co wiadomo również z rozmów kuluarowych z piłkarzami stołecznych. Autorytetu facet nie ma w ogóle, pomysłu na zespół również, a podejmując podobną decyzję, niejako wypisał się z grona osób odpowiedzialnych za ostatnie porażki. Z Arką przegrał bowiem nie Hasi, tylko Rzeźniczak, którego w sabotażu wspierali dzielnie Brzyski z Vranjesem. I jedyny jego problem, że już wiemy, kto tak naprawdę bawi się na Łazienkowskiej w trenera drużyny. No na pewno nie jest to były trener Anderlechtu Bruksela.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: