SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Vadis Odidja-Ofoe przedłuży umowę z Legią? Wkrótce negocjacje!

Vadis Odidja-Ofoe przedłuży umowę z Legią? Wkrótce negocjacje!

18.01.2017, godz. 14:02
Vadis Odjidja-Ofoe, Legia Warszawa
foto: EAST NEWS

Bardzo dobre wiadomości dla kibiców warszawskiej Legii. Wiele wskazuje na to, że Vadis Odjidja-Ofoe (27 l.) nie tylko nie odejdzie z klubu tej zimy, ale jeszcze przedłuży kontrakt z mistrzem Polski! W najbliższych dniach na zgrupowanie legionistów w Hiszpanii przylecą jego menedżerowie, aby rozmawiać na ten temat.

W belgijskiej prasie pojawiły się ostatnio informacje, że Gent jest zainteresowany sprowadzeniem pomocnika Legii. Ten jednak jeszcze w grudniu deklarował, że zimą nigdzie się nie wybiera, bo chce powalczyć o mistrzostwo Polski. I wiele wskazuje na to, że słowa dotrzyma. Tym bardziej, że podobne zdanie mają jego agenci. Z otoczenia Vadisa dotarły do nas bardzo pozytywne słowa o Legii. Obóz Ofoe uważa, że przeprowadzka do Warszawy była świetnym posunięciem, bo piłkarz szybko się tu odbudował i doskonale czuje się w stolicy. Piłkarza reprezentuje agencja, na czele której stoi jeden z najpotężniejszych agentów na belgijskim rynku, Christophe Henrotay. Jest menedżerem Thibault Courtois, Yannicka Carassco, Youriego Tielmansa, Kevina Mirallasa czy Leandera Dendockera.

W sumie piłkarze w tej “stajni” wyceniani są na ponad 110 milionów euro. Hernotay nie musi więc zarabiać szybko, już, tu i teraz, szukać na siłę ofert dla Ofoe, bo ten akurat odzyskał formę. Z dobrze poinformowanych belgijskich źródeł usłyszeliśmy dzisiaj, że przedstawiciele Ofoe w ciągu kilkudziesięciu najbliższych godzin pojawią się w Warszawie, aby porozmawiać o przedłużeniu kontraktu Vadisa. Piłkarz, który do Legii przyszedł latem, podpisał wtedy dwuletnią umowę. Jeśli nie stanie się nic niespodziewanego, to w najbliższych dniach powinien uzgodnić z mistrzem Polski jeszcze dłuższy kontrakt.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: