SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Vadis Odjidja-Ofoe jednak nie zagra w Rosji! Transfer do FK Krasnodar upadł

Vadis Odjidja-Ofoe jednak nie zagra w Rosji! Transfer do FK Krasnodar upadł

04.07.2017, godz. 15:47
Vadis Odjidja-Ofoe
Vadis Odjidja-Ofoe cieszy sie po zdobyciu bramki w meczu Legia Warszawa - Lech Poznań 2-0 foto: Super Express

W poniedziałek wszyscy byli przekonani, że Vadis Odjidja-Ofoe będzie nowym piłkarzem FK Krasnodar. Pomocnik miał dołączyć do nowych kolegów na zgrupowaniu i podpisać kontakt, ale okazało się, że to nie była czysta formalność. Obie strony jednak się nie dogadały i jak poinformował agent piłkarski Mariusz Piekarski, Belg nie zagra w Rosji! Co teraz?

We wtorek Vadis Odjidja-Ofoe miał już być piłkarzem FK Krasnodar. Rosjanie zaproponowali Legii za transfer 3,5 miliona euro plus bonusy, a sam piłkarz otrzymał lepszą propozycję kontraktu, niż od greckiego Olympiakosu. Wszystkie strony zgodziły się na przenosiny Belga, przynajmniej tak się wydawało. Media informowały nawet, że Vadis już poleciał austriackiego Grazu, gdzie miał dołączyć do nowych kolegów na zgrupowaniu.

Zobacz: Vadis Odjidja-Ofoe robi sobie z Legii jaja! Spóźniłem się na lot. Będę wieczorem

Co więc poszło nie tak? Na razie nie wiadomo, ale transfer upadł na ostatniej prostej! Poinformował o tym agent Mariusz Piekarski, który osobiście pilotował całą transakcję. Dodał, że najlepszy piłkarz Ekstraklasy w sezonie 2016/2017 wraca do Warszawy. Nie wiadomo, jak potoczą się losy Ofoe. Z jednej strony Legia bardzo chce go zatrzymać, ale jak to się popularnie mawia "z niewolnika nie ma zawodnika".

Vadis dał jasny sygnał, że chce odejść. Być może Legia będzie musiała się zadowolić ofertą Olympiakosu Pireus, która jest niestety niższa od propozycji Rosjan. Grecy dają za Belga około dwóch milionów euro.

Źródło: X-NEWS
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: