SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Vadis Odjidja-Ofoe nie zagra w Rosji, bo oblał testy medyczne!

Vadis Odjidja-Ofoe nie zagra w Rosji, bo oblał testy medyczne!

05.07.2017, godz. 07:12
Vadis Odjidja Ofoe
Vadis Odjidja Ofoe foto: CYFRASPORT

Vadis Odjidja-Ofoe we wtorek miał zostać piłkarzem FK Krasnodar, ale transfer wysypał się na ostatniej prostej. Na początku mówiło się, że Belg jednak nie chciał przeprowadzać się do Rosji, ale okazuje się, że powód braku finalizacji transakcji był zupełnie inny. Zdaniem rosyjskich mediów, pomocnik nie przeszedł testów medycznych!

Pisała o tym na Twitterze Kasia Lewandowska, która ma znakomite rozeznanie w rosyjskiej piłce. Powołując się na "Sport Express" wyjawiła, że to Krasnodar zrezygnował z podpisania kontraktu z Vadisem. Podczas testów medycznych okazało się, że Belg ma problemy z kolanem, które mogą prowadzić do poważnej kontuzji. To ostatecznie miało zakończyć negocjacje obu stron.

Wcześniej informowano, że Vadisowi ostatecznie nie spodobała się perspektywa przenosin do Krasnodaru, który jest oddalony od jego rodzinnej Gandawy o ponad 2700 kilometrów. Legia była gotowa zaakceptować ofertę Rosjan, która opiewała na 3,5 miliona euro, ale teraz być może będzie musiał się zadowolić skromniejszą, dwumilionową od greckiego Olympiakosu Pireus.

Nikt już raczej nie wierzy w pozostanie Belga na Łazienkowskiej. Dał wyraźny sygnał, że chce odejść.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: