SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa W Legii jak na weselu. Kadrowicze przywitani przez kolegów chlebem i solą

W Legii jak na weselu. Kadrowicze przywitani przez kolegów chlebem i solą

26.06.2017, godz. 12:35
Piłkarze Legii przywitali kolegów chlebem i solą
Piłkarze Legii przywitali kolegów chlebem i solą foto: Facebook

Piłkarze Legii Warszawa w znakomitych humorach rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na zgrupowaniu w Warce trenują już od kilku dni, a w poniedziałek dołączyli do nich ci, którzy niedawno grali dla swoich reprezentacji. Zawodnicy "Wojskowych" pokazali, że w ich drużynie panuje świetna atmosfera, bo przybyłych kadrowiczów powitali... chlebem, solą i muzyką disco polo.

Atmosfera kluczem do sukcesów? W niektórych klubach zdecydowanie się to sprawdza, m.in. w Legii Warszawa, gdzie po objęciu funkcji trenera przez Jacka Magierę w szatni zapanowała prawdziwa sielanka. Kilka tygodni temu "Wojskowi" zdobyli mistrzostwo Polski, a nie tak dawno temu rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Oczywiście z uśmiechami na twarzach.

Na zgrupowaniu w Warce trenują od paru dni, a w poniedziałek dołączyli do nich ci piłkarze, którzy mieli przedłużone urlopy z powodu meczów w reprezentacjach swoich krajów. Do kolegów później dojechali m.in. Kasper Hamalainen, Artur Jędrzejczyk czy Dominik Nagy, a ci obecni już w pięknie położonym hotelu Sielanka nad Pilicą zgotowali im gorące przyjęcie.

Gdy kadrowicze wysiadali z busa, Arkadiusz Malarz i Michał Kucharczyk postanowili przywitać ich staropolskim, weselnym zwyczajem, czyli chlebem i solą! A do tego dołożyli klimatyczną muzykę disco polo. To tylko pokazuje, że w Legii panuje naprawdę znakomita atmosfera. A czy przełoży się to na wyniki w kolejnym sezonie? Przekonamy się za jakiś czas.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: