SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Walka o finał Pucharu Polski. Pogoń - Lech TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE LIVE

Walka o finał Pucharu Polski. Pogoń - Lech TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE LIVE

05.04.2017, godz. 20:27
Pogoń - Lech
Pogoń - Lech foto: CYFRA SPORT

Rewanż półfinału Pucharu Polski. Pogoń Szczecin kontra Lech Poznań. Czy „Kolejorz” przypieczętuje swoją wyższość i awansuje do finału krajowego pucharu? Wskazujemy, gdzie w TV i INTERNECIE będzie można obejrzeć ten mecz NA ŻYWO? Podpowiadamy, czy dostępny będzie legalny stream live? Początek spotkania w Szczecinie o godzinie 20.45.

W Poznaniu Lech rozgromił Pogoń Szczecin 3:0 i odebrał „Portowcom” nadzieje na awans do finału na PGE Narodowym. Oczywiście, futbol nie takie historie już widział, kiedy jedna z drużyn odrabiała trzybramkową stratę z pierwszego meczu. Jednak obecna forma obu ekip nie wskazuje na to, by kwestia awansu wzbudziła jeszcze emocje. Lech Poznań prezentuje znakomitą dyspozycję. Jeszcze nikt w tym roku nie pokonał „Kolejorza”. Zaś Pogoń ma problemy, by wygrać jakikolwiek mecz w ekstraklasie, a co dopiero zwyciężyć różnicą czterech bramek.

Mecz Pogoń Szczecin – Lech Poznań rozpocznie się o godzinie 20.45. Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport Extra. W internecie zabraknie legalnych źródeł streamów online.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: