Widzew - GKS Bełchatów, wynik 1:0. Widzew wygrywa dla Smolarka

2012-03-11 17:26

Mecz Widzewa z Bełchatowem poprzedziła minuta ciszy ku czći zmarłego Włodzimierza Smolarka, który był legendą łódzkiego klubu. Widzew stanął na wysokości zadania i w tym szczególnym spotkaniu wygrał skromnie 1:0.

Widzew dopisuje do dorobku kolejne trzy punkty jednak styl, w jakim zostały one wywalczone, nie mógł porwać nikogo. Przez większość czasu z boiska wiało nudą, a zwycięstwo gospodarzom zapewniła bramka zdobyta w 41. minucie po rzucie rożnym, a jej autorem był obrońca Hachem Abbes. Tunezyjczyk zapakował piłkę do siatki głową strzelając po zamieszaniu, które miało miejsce niemal na linii bramkowej.

Zobacz koniecznie: Maciej Rybus strzela dla Tereka Grozny. ZOBACZ pierwsze trafienie Polaka na WIDEO

Na pierwszą połowę to nawet nie wyszliśmy z szatni. W drugiej było przyzwoicie, ale cóż z tego jeśli przegraliśmy mecz - powiedział bramkarz GKS Łukasz Sapela, który za straconą bramkę miał pretensje do obrońcy Mate Lacicia. Widzew dzięki wygranej awansował na 7. miejsce w ligowej tabeli.