SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Wielka gwiazda trafi do Legii? "Może przyjdzie ktoś z głośnym nazwiskiem"

Wielka gwiazda trafi do Legii? "Może przyjdzie ktoś z głośnym nazwiskiem"

23.01.2017, godz. 17:37
Jacek Magiera
Jacek Magiera foto: EAST NEWS

Trener Legii Warszawa Jacek Magiera odpowiadał na pytania dziennikarzy i podsumował pierwsze zimowe zgrupowanie drużyny mistrza Polski. Przedstawiciele mediów najczęściej wypytywali o transfery. Magiera zdradził, że Legia wciąż planuje kolejne wzmocnienia, ale myśli już tylko o topowych graczach.

Daniel Chima Chukwu, Artur Jędrzejczyk, Dominik Nagy i Vamara Sanogo - ta czwórka piłkarzy już przyszła do Legii Warszawa w tym okienku transferowym. Wygląda na to, że to nie koniec zakupów Wojskowych. Magiera wie, że w tym momencie ma szeroką, dobrą jakościowo kadrę, ale zwrócił uwagę na jeden istotny szczegół. Najmocniejsze drużyny na świecie często wygrywają dzięki swoim gwiazdom. Topowi zawodnicy potrafią w pojedynkę odwrócić losy meczu. Trener Legii zdradził, że mistrzowie Polski polują na gracza z głośnym nazwiskiem, który doda jeszcze więcej jakości drużynie.

- Ktoś może do nas przyjść, myślimy jak można drużynę jeszcze wzmocnić. To może wyjaśnić się w ostatnich momentach okienka transferowego, ktoś z głośnym nazwiskiem może do Legii trafić. Kadra jest szeroka, gwarantuje jakość, ale topowy zawodnik daje jej jeszcze więcej. Tylko z takimi będziemy robić postęp - wyjawił Magiera.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: