Sport piłka nożna ekstraklasa Wisła - Cracovia. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Wisła - Cracovia. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

30.04.2012, godz. 18:00
Derby Krakowa 2012
Derby Krakowa 2012 foto: CYFRASPORT

Ostatnim meczem 28. kolejki T-Mobile Ekstraklasy będą Derby Krakowa. Początek meczu Wisła - Cracovia o 18:30. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi Canal+ Sport i Eurosport 2. Transmisję na żywo z meczu Wisła - Cracovia można też obejrzeć w internecie za pośrednictwem Eurosport Playera.

- Te mecze są na pewno bardzo ciekawe. Jest to niepowtarzalne. Każdy zdaje sobie sprawę, że panuje w danym mieście. Kraków słynie z piłki i od lat te derby są bardzo fajne. Oby jutrzejsze spotkanie było równie ciekawe jak wiele poprzednich, a co najważniejsze, zwycięskie dla Wisły – powiedział trener Michał Probierz.

Wisła - Cracovia na żywo w internecie
TRANSMISJA 1

- Chcemy jako Wisła zaprezentować się z jak najlepszej strony. Przy wynikach z wczoraj i z piątku będzie ciężko zrobić coś w tabeli, ale będziemy próbować - dodał Probierz.

Wisła - Cracovia live online

- Wydaje mi się, że trochę za bardzo zaatakowaliśmy piłkarzy zagranicznych, których będę bronił. Oni też starają się dać z siebie wszystko,  a to, że czasami nie wychodzi, to zupełnie inna sprawa – stwierdził Probierz.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: