SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

18.03.2016, godz. 20:31
Bartłomiej Drągowski, Jagiellonia Białystok
foto: CYFRASPORT

Mecz Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO. Transmisja TV ze spotkania. Gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć mecz Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok? Przy Reymonta zapowiadają się niezwykłe emocje. "Biała Gwiazda" wreszcie wydostała się ze strefy spadkowej i ma teoretyczne szanse na awans do pierwszej ósemki. Sprawdź, czy będzie STREAM ONLINE z meczu Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok.

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok to mecz o dużą stawkę dla obu zespołów. Po tym jak stery w stolicy Małopolski objął Dariusz Wdowczyk, "Biała Gwiazda" od razu wygrała i wydostała się ze strefy spadkowej. Do górnej połowy tabeli, więc bezpiecznego utrzymania w Ekstraklasie, brakuje jej sześć punktów. O odrobienie tej straty w trzech spotkaniach będzie piekielnie trudno, ale polska liga jest nieobliczalna.

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO w INTERNECIE i TV

Jagiellonia z kolei broni się przed atakiem dolnej części tabeli. Białostoczanie plasują się na ósmej lokacie, ale kolejna Lechia Gdańsk traci do nich zaledwie dwa "oczka". W przypadku porażki w Grodzie Kraka "Jaga" może spaść do części klasyfikacji zagrożonej spadkiem do I ligi.

Mecz Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok odbędzie się w piątek 18 marca. Początek spotkania o godzinie 20:30. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Canal+ Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni STREAM ONLINE ze spotkania.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: