Wisła Kraków

Autor: CYFRA SPORT Wisła Kraków

Wisła Kraków kontra Wisła Płock. Gdzie obejrzeć na żywo mecz 4. kolejki LOTTO Ekstraklasa?

2017-08-04 13:34

Przed nami starcie imienniczek. Krakowska Wisła zmierzy się z tą z Płocka. Obie ekipy dzielą w tabeli zaledwie dwa oczka. Przy Reymonta zapowiada się więc ciekawe widowisko. Transmisja na żywo meczu Wisła Kraków - Wisła Płock. Stream online live. Wszelkie przydatne informacje.

"Biała Gwiazda" rozpoczęła sezon świetnie. Wygrała z Pogonią Szczecin, potem z Bruk-Bet Niecieczą. Zatrzymała się dopiero w 3. kolejce w Zabrzu, dość nieoczekiwanie przegrywając z beniaminkiem 2:3. Zdecydowanie trudniej mieli "Nafciarze". Rozgrywki rozpoczęli od porażki na własnym boisku z Lechią Gdańsk. W 2. kolejce sprawili niespodziankę, pokonując w Płocku poznańskiego Lecha 1:0. Tydzień temu wywalczyli punkt w Gdyni, remisując z Arką 1:1.

Piątkowe starcie będzie 19. ligową potyczką obu drużyn. Zdecydowanie lepszy bilans bezpośrednich pojedynków ma Wisła z Krakowa. Piłkarze z Grodu Kraka zwyciężyli w dwunastu spotkaniach, a przegrali tylko dwukrotnie. Cztery mecze zakończyły się wynikiem remisowym. "Biała Gwiazda" strzeliła rywalom 48 bramek, "Nafciarze" zdobyli o 30 mniej. W minionym sezonie oba mecze tych drużyn zakończyły się zwycięstwami krakowian 3:2. W obu przypadkach losy meczów rozstrzygały się w ostatnich minutach. W Płocku decydującego gola w 90. minucie zdobył Patryk Małecki. W Krakowie do 84. minuty prowadzili płocczanie, ale ostatecznie zeszli z boiska pokonani.

Początek meczu Wisły Kraków z Wisłą Płock zaplanowano na 20.30. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni stream online live. Mecz będzie można obejrzeć w telewizji na kanale Canal + Sport. Podsumowanie meczu tradycyjnie na sport.se.pl.