SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Wisła Kraków nie zostanie sprzedana? Podejrzana oferta od podejrzanej firmy

Wisła Kraków nie zostanie sprzedana? Podejrzana oferta od podejrzanej firmy

25.07.2017, godz. 15:30
Marzena Sarapata
Marzena Sarapata foto: Super Express

- Nie rozważamy sprzedaży klubu - wyjawiła prezes Wisły Kraków Marzena Sarapata. Od kilku dni głośno jest o ofercie niemieckiej firmy Stechert Group, ale okazuje się, że jest z nią mnóstwo problemów. Dokument, który wpłynął do klubu, nie stanowi oferty zakupu, a podany numer kontaktowy jest nieosiągalny. A to nie koniec problemów...

Marzena Sarapata wyjawiła, że na razie nie ma komu sprzedać Wisły Kraków. Owszem, do klubu wpłynął dokument, w którym została wyrażona chęć zakupu klubu przez firmę Stechert Group, ale trudno go nazwać ofertą. - Ten dokument nie stanowi oferty. Brakuje w nim wykazania umocowania pełnomocnictwa dla osoby, która jest na nim podpisana - mówiła prezes Sarapata.

Zobacz: Miliony na rozruch klubu. Wisła Kraków może wrócić do czasów świetności

Dodała, że niemiecka firma, zainteresowana odkupieniem klubu od Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, na razie nie wykazuje chęci współpracy. Nikt ze strony składającej ofertę nie skontaktował się z klubem. - Podpisany na dokumencie pan nie odbiera telefonów - dodała Sarapata. Jakby tego było mało, dokładniejsze prześwietlenie firmy Stechert Group wykazało, że... nie jest ona wpisana w niemiecki KRS!

Prezes Wisły Kraków powiedziała, że klub robi wszystko, aby dowiedzieć się więcej na temat przysłanego dokumentu i niemieckiej firmy. - Jak tylko będzie coś wiadomo, będziemy o tym informować - zakończyła Sarapata.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: