SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Wisła Kraków - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Ekstraklasa w TV i STREAM ONLINE

Wisła Kraków - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Ekstraklasa w TV i STREAM ONLINE

14.08.2016, godz. 12:53
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków foto: CYFRA SPORT

Wisła Kraków - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Mecz Wisła - Ruch LIVE. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO i transmisja w TV. Biała Gwiazda znowu na dnie tabeli. Niebiescy tuż nad strefą spadkową. To będzie starcie o przetrwanie dla Dariusza Wdowczyka i Waldemara Fornalika. Kto poprawi sobie nastroje po 5. kolejce gier w Ekstraklasie? Gdzie transmisja TV z meczu Wisła Kraków - Ruch Chorzów?

Wisła Kraków - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Mecz Wisła - Ruch LIVE. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO i transmisja w TV. Krakowianie i chorzowianie dobrze rozpoczeli sezon. Od zwycięstw. Biała Gwiazda wygrała w Szczecinie 2:1 z Pogonią, a Niebiescy rozprawili się z Górnikiem Łęczna w tych samych rozmiarach z Górnikiem Łęczna. Nic nie zapowiadało katastrofy, którą zobaczyliśmy w kolejnych starciach. Czyli w trzech następnych seriach gier, w których punktował już tylko Ruch, remisując jedno spotkanie.

Dno tabeli. Wisła Dariusza Wdowczyka wylądowała w tym samym miejscu, skąd były szkoleniowiec Legii Warszawa czy Korony Kielce wyciągnął ją wiosną 2016 roku. Znowu zespół z Krakowa balansuje na krawędzi, a sytuacji nie poprawia organizacja zespołu. Czyli zamieszanie wokół nowego właściciela, który miał być dynamicznym, ledwie 30-letnim milionerem, a okazał się prawdopodobnie - jeśli wierzyć prokuraturze - oszustem. Dopóki sytuacja na Reymonta nie zostanie rozwiązana, istnieje zagrożenie, że zespół jeszcze przed końcem lata zwyczajnie się rozpadnie. Bo chętnych na piłkarzy krakowian będzie wielu. Nie brakuje bowiem piłkarzy, a problemem jest głównie chaos.

Wisła zagra na swoim stadionie osłabiona. W niedzielę nie zobaczymy w barwach gospodarzy Pawła Brożka i Bobana Jovicia. Waldemar Fornalik nie skorzysta natomiast tylko z usług Miłosza Przybeckiego.

Wisła - Ruch NA ŻYWO. Transmisja w TV i ONLINE

Mecz Wisła Kraków - Ruch Chorzów rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisję z wydarzenia pokaże stacja Canal+.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: