SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Wisła Kraków - Śląsk Wrocław NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

26.08.2016, godz. 20:10
Paweł Brożek, Wisła Kraków
foto: EAST NEWS

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław w telewizji, STREAM za darmo w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Podopieczni Dariusza Wdowczyka chcą w końcu się odbić od ligowego dna, na którym znaleźli się po serii pięciu z rzędu porażek. Gotowy do gry jest w końcu Paweł Brożek. Gdzie w TV obejrzeć mecz Wisła - Śląsk? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Wisła Kraków w obecnej chwili przechodzi sportowy kryzys. Jedyne zwycięstwo odniosła na inaugurację LOTTO Ekstraklasy z Pogonią Szczecin 2:1 i wydawało się, że w obecnym sezonie "Biała Gwiazda" znów włączy się do walki o mistrzostwo. Jednak później przyszło pięć porażek z rzędu oraz wielkie zamieszanie związane z osobą Jakuba Meresińskiego, który kupił klub od Bogusława Cupiała, lecz po tym, jak wyszły na jaw jego problemy z prawem sprzedał klub Towarzystwu Sportowemu "Wisła". - Mam nadzieję, że teraz nastąpi normalność i stabilizacja. Trzeba dać ludziom trochę czasu na to, żeby pewne rzeczy wyprowadzić na prostą. Nowi właściciele mają u piłkarzy kredyt zaufania - mówi Dariusz Wdowczyk i po chwili dodaje: - Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Zdajemy sobie sprawę, w jakim miejscu jesteśmy i każdy mecz jest dla nas najważniejszy - odnosząc się do obecnej sytuacji w lidze.

- Wisła to indywidualnie dobry zespół. Tam jest potężny potencjał, a piłkarze w jedenastce i na ławce są wartościowi. To groźny przeciwnik i nie spoglądałbym na te ostatnie pięć spotkań, bo wydaje mi się, że od momentu przejęcia przez Towarzystwo Sportowe pisze nową historię - przekonuje trener Śląska Mariusz Rumak.

Mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław odbędzie się 26 sierpnia o godz. 20:30. Transmisja w telewizji na antenie Canal+ Sport. Żaden legalny STREAM ONLINE nie będzie dostępny.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: