Wisła - Lech 1:0 NA ŻYWO w internecie. Zapis relacji LIVE z meczu w Krakowie

2011-05-11 19:13

Mecz Wisła Kraków - Lech Poznań to symboliczne przekazanie mistrzowskiej korony. Wisła właściwie zapewniła już sobie tytuł, pozbawiając przy okazji Lecha nawet teoretycznych szans na jego obronę. Zapraszamy do przeczytania zapisu relacji na żywo z meczu Wisła - Lech na portal Gwizdek24.pl.

21:59

Koniec spotkania! Wisła pokonuje Lecha 1:0 po golu Genkowa!

21:58

90 min Melikson opuszcza boisko, za niego pojawia się na nim Maciej Żurawski

21:54

90 min Małecki przegrał walkę z Henriquezem pod polem karnym Lecha

21:52

88 min Siwakow podaje wprost do Arboledy...

21:50

Lech chce, ale nie jest w stanie stworzyć akcji podbramkowej...

21:47

83 min Dośrodkowanie Siwakowa, ale bardzo słabe...

21:46

81 Stilić do Kriwca, ten bardzo szybko biegł w kierunku bramki, ale nie zdążył

21:44

79 min Wilk sfaulował Paljicia

21:39

Kibice, którzy siedzieli cicho przez cały mecz teraz cieszą się z gola Wiślaków.

21:38

73 min GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Genkow strzela na 1:0!!!!! Piękny strzał bułgarskiego napastnika po ziemi, obok Kotorowskiego! Asysta Wilka!

21:35

70 min Bomba Kiełba, ale jak mocno, tak niecelnie

21:34

69 min Sobolewski schodzi z boiska, za niego na placu gry zamelduje się Siwakow

21:31

67 min Ależ sytuację miał Kirm!!!! Był sam na sam z Kotorowskim, ale strzelił prosto w niego!

21:30

66 min Małecki strzela z dystansu, prosto w Kotorowskiego. Mógł jednak podejść bliżej do bramki

21:28

64 min Najlepszy w obronie w polu karnym Wisły... napastnik Genkow, który wybija piłkę głową

21:28

63 min Wilk faulowany przez Paljicia, rzut wolny dla Lecha

21:26

61 min Kirm po błędzie Henriqueza był w polu karnym, ale niepotrzebnie strzelał zamiast podawać

21:23

59 min Bardzo dobra wrzutka Wilka do Ubiparipa, ale Serb nie był w stanie dojść do tej piłki. To jednak nie Rudnevs...

21:20

Bardzo cofnięty jest Lech Poznań, niemal wszyscy zawodnicy w swoim polu karnym

21:17

53 min W dobrej sytuacji Małecki, ale niedokładnie podał do przodu

21:15

51 min Strzał po ziemi Małeckiego, omal nie doszedł do niego Genkow. Będzie jednak tylko rzut rożny

21:14

49 min Kirm osaczony przez trzech lechitów nie był w stanie nic zdziałać

21:13

46 min Rozpoczęli

20:54

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

20:52

45 min Rudnevs kontuzjowany, schodzi z boiska. Za niego na placu gry Ubiparip.

20:51

43 min Zawahał się Pareiko, ale bez konsekwencji

20:48

41 min Zbyt mocne podanie do Wilka, który nie mógł przejąć piłki

20:45

36 min Za mocny strzał Małeckiego

20:44

36 min Wisła wprawdzie przeważa, ale wciąż nie może zrobić krzywdy Lechowi

20:38

31 min Genkow byłby w świetnej sytuacji, ale szybszy Kotorowski

20:36

29 min Żółta kartka dla Wołąkiewicza za bezmyślne zagranie ręką

20:35

27 min Cikos włączył się do akcji ofensywnej, ale dostał zbyt mocne podanie i nie był w stanie do niego dojść

20:31

24 min Kirm byłby w świetnej sytuacji, ale był na spalonym

20:31

23 min Arboleda z Rudnevsem groźnie zaatakowali, ale piłka ostatecznie w rękach Pareiki

20:29

Na razie miażdżącą przewagę ma Wisła, Lech jakby sparaliżowany.

20:27

Powtórki pokazały, że Genkow sam się przewrócił. Słuszna decyzja sędziego.

20:26

19 min Genkow przewraca się w polu karnym, ale jedenastki nie ma!!!

20:25

18 min Dużo szczęscia miał Lech, Genkow był bliski szczęścia po główce

20:24

17 min Melikson bardzo ostro faulowany przez Henriqueza. Żółta kartka

20:21

14 min Arboleda twardo i udanie powstrzymał Genkowa

20:19

12 min Małecki prawie sam na sam z Kotorowskim, ale całą sytuację uratował Wilk

20:18

10 min Dobre, płaskie zagranie do środka Meliksona, ale Genkow nie był w stanie wykończyć tej akcji

20:15

6 min Pojedynek Chaveza z Kriwcem. Więcej takich będziemy dziś oglądać...

20:11

4 min Zbyt wysoki strzał z dystansu Wilka

20:10

3 min Blisko był Małecki! Z ostrego kąta strzela napastnik Wisły, a piłka przelatuje milimetry obok bramki Kotorowskiego!

20:09

2 min A teraz rajd Małeckiego, również nieudany

20:09

2 min Dwie ciekawe sytuacje Lecha, ale na razie lepsi obrońcy Wisły