SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Wisła Płock - Cracovia NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Wisła Płock - Cracovia NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

13.05.2017, godz. 20:37
Cracovia - Pogoń Szczecin
foto: CYFRA SPORT

Wisła Płock - Cracovia NA ŻYWO. Mecz Wisła - Cracovia LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Spokojna już w walce o utrzymanie Wisła kontra wciąż walczą zaciekle o byt Cracovia. Czy zawodnicy z Płocka zepchną Pasy w okolice strefy spadkowej? Gdzie transmisja w TV z meczu Wisła Płock - Cracovia?

Wisła Płock - Cracovia NA ŻYWO. Mecz Wisła - Cracovia LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Wisła wiosną Cracovię już raz rozbiła. Po porażce 1:4 posada Jacka Zielińskiego wisiała na włosku. Dzisiaj szkoleniowiec Pasów o tamtej klęsce pamiętać nie chce. Woli napisać nową historię, z lepszym i szczęśliwszym zakończeniem. - Jedziemy do Płocka wziąć rewanż - powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej.

Zawodnicy Cracovii zmuszeni będą radzić sobie na Mazowszu bez Krzysztofa Piątka. Najlepszego napastnika, w sobotę akurat pauzującego za kartki. - Kiedyś musiał odcierpieć tę karę. Wrócił do dobrej dyspozycji. Chwilowa przerwa nie zachwieje nim - stwierdził Zieliński.

Wisła utrzymania jest już bardzo blisko. Ewentualne zwycięstwo nad krakowianami da płoczczanom spokój i niemal pewny ligowy byt. Wiślacy mają bowiem siedem punktów przewagi nad Ruchem Chorzów i Śląskiem Wrocław - zespołami ze strefy spadkowej przed rozpoczęciem 33. serii gier. Zdobycie trzech punktów będzie więc dla nich niemal końcem nerwowego sezonu.

Wisła Płock - Cracovia NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Wisła - Cracovia rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:30. Transmisja na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: