SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Wisła Płock - Lech Poznań NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE w Internecie. Transmisja w TV i ONLINE STREAM

Wisła Płock - Lech Poznań NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE w Internecie. Transmisja w TV i ONLINE STREAM

15.04.2017, godz. 20:33
Lech Poznań- Legia Warszawa
foto: CYFRA SPORT

Wisła Płock - Lech Poznań NA ŻYWO. Mecz Wisła - Lech LIVE. Ekstraklasa ONLINE w Internecie i transmisja w TV. Mecz Wisła Płock - Lech Poznań STREAM ZA DARMO. Czy podopieczni Nenada Bjelicy po trzech meczach bez zwycięstwa wrócą do walki o tytuł mistrzowski? Gdzie transmisja TV z meczu Wisła Płock - Lech Poznań?

Wisła Płock - Lech Poznań NA ŻYWO. Mecz Wisła - Lech LIVE. Ekstraklasa ONLINE w Internecie i transmisja w TV. Mecz Wisła Płock - Lech Poznań STREAM ZA DARMO. W Poznaniu w ostatnim tygodniu do śmiechu nie było chyba nikomu. Porażka z Legią Warszawa zabolała szczególnie. Raz, ze względu na okoliczności. I dwa, ze względu, że to było jednak spotkanie wyjątkowe. Jedyne takie w sezonie. Mecz, po którym poznaniacy mogli pokazać Legionistom plecy i zarazem załatwić sobie starcie z ekipą Jacka Magiery w grupie mistrzowskiej na własnym boisku. Dorzucając tym samym kilka milionów do klubowego budżetu.

W sobotę ekipa Bjelicy zagra więc w spotkaniu wyjątkowo istotnym. Poznaniacy muszą wygrać, jeśli chcą się liczyć w grze o tytuł mistrzowski. Muszą też wciąż spoglądać na rywali czychających za ich plecami, bo ewentualny finisz sezonu poza podium będzie katastrofą. Której nie wybaczą i kibice, i zarząd klubu. Doprowadzając prawdopodobnie do kolejnej kadrowej rewolucji.

Tyle że w Płocku łatwo nie będzie. Wisła walczy o ligową ósemkę. Przegra, znajdzie się trudnej sytuacji. Wygra, właściwie zapewni sobie grę o europejskie puchary. Czekają nas wielkie emocje?

Wisła Płock - Lech Poznań NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Wisła Płock - Lech Poznań rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:30. Transmisja z wydarzenia w Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: