SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Wisła Płock - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie. Transmisja TV

Wisła Płock - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie. Transmisja TV

29.04.2017, godz. 15:09
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
foto: CYFRA SPORT

Wisła Płock - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Mecz Wisła - Ruch LIVE. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Niebiescy uratują się przed spadkiem z ligi? Piłkarze z Chorzowa w Płocku po raz pierwszy zagrają pod wodzą nowego szkoleniowca. Waldemara Fornalika zastąpił bowiem Krzysztof Warzycha. Gdzie transmisja w TV z meczu Wisła Płock - Ruch Chorzów?

Wisła Płock - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Mecz Wisła - Ruch LIVE. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Fornalik zastąpił zespół w koszmarnym położeniu. Ruch jest przedostatni. Na dodatek w Chorzowie coraz mniej jest osób, które wierzą jeszcze w szczęśliwe zakończenie tego sezonu. Jak się bowiem uda na boisku uratować legendarny team, to pozostaną jeszcze finanse. A te są w opłakanym stanie. By w ogóle przetrwać, zespół z Górnego Śląska powinien był znaleźć niemal 10 milionów złotych. A tych nie ma ani miasto, ani sponsorzy.

Czy Warzycha dokona więc cudu? W Płocku w Ruchu zabraknie między innymi Patryka Lipskiego. Tyle że Wisła też jest w trudnej sytuacji. Piłkarze z Mazowsza od czołowej ósemki byli o krok. Zadecydowały wyniki innych spotkań i ich własna indolencja na finiszu rozgrywek. Gdy w podobny sposób w czołowej ósemki wyleciała w zeszłym sezonie drużyna Podbeskdzia Bielsko-Biała, kolejny sezon rozpoczęła już w I lidze. Jak będzie tym razem?

Wisła Płock - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Gzie transmisja w TV?

Mecz Wisła - Ruch rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: