SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Właściciele Legii się dogadali? Nocne spotkanie przyniosło efekt [GALERIA]

Właściciele Legii się dogadali? Nocne spotkanie przyniosło efekt [GALERIA]

08.02.2017, godz. 22:14
Spotkanie mediacyjne właścicieli Legii
foto:

Bogusław Leśnodorski, Maciej Wandzel i Dariusz Mioduski we wtorek wieczorem spotkali się w centrum Warszawy. Skłóceni właściciele Legii szukali wyjścia ze skomplikowanej sytuacji, w której znalazł się klub z Łazienkowskiej. Na spotkaniu mediacyjnym mieli ustalić warunki licytacji i mechanizm przejęcia udziałów jednej ze stron. Zobaczcie ZDJĘCIA z nocnych rozmów właścicieli Legii.

Mediatorem w sporze właścicieli Legii jest Polska Rada Biznesu i właśnie w jej warszawskiej siedzibie w Pałacu Sobańskich (Aleje Ujazdowskie 13) spotkali się Bogusław Leśnodorski, Maciej Wandzel i Dariusz Mioduski. Rozmowy rozpoczęli we wtorek o godz. 19. Miały potrwać do późnych godzin nocnych. Jeśli obie strony konfliktu dojdą  do porozumienia, licytacja (tzw. shoot-out) odbędzie się prawdopodobnie zgodnie z planem, czyli 27 lutego i 3 marca. Jeśli nie, trwać będzie szkodliwy dla klubu pat.

Wydaje się, że strony osiągnęły porozumienie. Prezes Leśnodorski na Twitterze napisał: "Zbliżyliśmy się stanowiskami. Planowane podpisanie w przyszłym tygodniu, rozstrzygnięcie w marcu". Wtórował mu Wandzel. "Możemy spokojnie skupić się na sobotnim meczu z Arką Gdynia" - napisał na portalu społecznościowym.

 

 

 

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: