SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna ekstraklasa Wojciech Kowalczyk ostro o PZPN i Legii: Pomoc sędziów nie da zwycięstwa w Lidze Mistrzów [ZDJĘCIE]

Wojciech Kowalczyk ostro o PZPN i Legii: Pomoc sędziów nie da zwycięstwa w Lidze Mistrzów [ZDJĘCIE]

31.07.2016, godz. 17:02
Wojciech Kowalczyk
foto: EAST NEWS

PZPN pomaga Legii Warszawa? Tak twierdzi Wojciech Kowalczyk. Legenda warszawskiego klubu ostro zaatakował  na Twitterze przewodniczącego Polskiego Kolegium Sędziów Zbigniewa Przesmyckiego, uznając że to on jest odpowiedzialny za dziwne sędziowanie podczas starcia Legionistów z Wisłą Płock i "wydrukowanie" zwycięstwa stołecznych. Uzasadnione słowa?

- Pomoc sędziów nie da wygranej Legii w LM.Przesmycki daje punkty Legii i odbiera słabszym finansowo. Ku... fryzjer numer 2? - napisał Kowalczyk. A wszystko z powodu dziwacznego sędziowania Tomasza Musiała, który w opinii wielu mógł podyktować przynajmniej jedną "jedenastkę" dla beniaminka. Zwłaszcza przy interwencji Igora Lewczuka, który nie tyle nie był zainteresowany piłką, co pozwolił sobie po prostu na bezczelne popchnięcie rywala, byle tylko ten nie oddał strzału. Po wpisie "Kowala" na Twitterze zapaliło się. Jedni przyznali byłemu reprezentantowi Polski rację, inni uznali że bredzi. Klasyk.

Pozostaje tylko pytanie, czy na podobne słowa nie zareaguje wreszcie PZPN? Kowalczyk to osoba publiczna. Twitter to kanał informacyjny. Zbigniew Przesmycki albo więc faktycznie bawi się w reżysera wydarzeń ligowych, albo po prostu pójdzie do sądu i udowodni, że jest inaczej. Logiczne, prawda?

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: