SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Ekstraklasa transmisja TV i ONLINE STREAM

Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Ekstraklasa transmisja TV i ONLINE STREAM

21.08.2016, godz. 14:57
Zagłębie Lubin, Łukasz Janoszka
foto: EAST NEWS

Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Zagłębie - Górnik LIVE. Ekstraklasa ONLINE STREAM. Transmisja w TV w Internecie ZA DARMO. Czy lubinianie przedłużą dobrą passę i znowu nie pozwolą się pokonać? Jak spiszą się łęcznianie, którzy dopiero co rozbili Legię Warszawa? Gdzie transmisja w TV z meczu Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna?

Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Zagłębie - Górnik LIVE. Ekstraklasa ONLINE STREAM. Transmisja w TV w Internecie ZA DARMO. W Łęcznej zapanował optymizm. Zespół Andrzeja Rybarskiego po zwycięstwie nad mistrzem Polski wydaje się wychodzić z kryzysu. Legia w starciu z Górnikiem nie dominowała, nie tworzyła wielu sytuacji, a momentami to piłkarze z Lubelszczyzny wydawali się dojrzalsi, lepiej zorganizowani, a przede wszystkim - lepiej przygotowani pod względem motorycznym. Mowa tu zwłaszcza o solidnej linii ataku. Vojo Ubiparip, Bartosz Śpiączka oraz Piotr Grzelczak to, jak się na ten moment wydaje, optymalne trio ofensywne Górników.

Czy to wystarczy na Zagłębie? Po pierwszym kolejkach lubinianie wyrastali nawet na faworyta do tytułu. Później odrobinę siedli, ale wciąż są w lidze niemal bezbłędni. Pięć meczów, trzy zwycięstwa, dwa remisy i ledwie jeden stracony gol. Defensywa zespołu z Lubina to prawdziwy monolit i tylko pytanie, czy nie zmieni tego odejście Macieja Dąbrowskiego do Legii.

Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna NA ŻYWO.  Gdzie transmisja w TV?

Mecz Zagłębie - Górnik rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: