SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna ekstraklasa Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Ekstraklasa transmisja TV i ONLINE STREAM

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Ekstraklasa transmisja TV i ONLINE STREAM

07.08.2016, godz. 14:03
SonderjyskE - Zagłębie Lubin
SonderjyskE - Zagłębie Lubin foto: EAST NEWS

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Mecz Zagłębie - Pogoń LIVE. Transmisja w TV. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Czy lubinianie stracą w czwartej kolejce nowego sezonu pierwszego gola? A może szczecinianie sprawią sensację i zatrzymają rozpędzoną ekipę Miedziowych? Gdzie transmisja TV z meczu Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin?

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Mecz Zagłębie - Pogoń LIVE. Transmisja w TV. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Lubinianie jeszcze nie stracili w tym sezonie punktu. Nie stracili w tym sezonie gola. Strzelili osiem. I do zwycięstwa Jagiellonii Białystok byli zdecydowanym liderem tabeli ligowej. Bilans bramek 8:0 - to najlepszy początek sezonu w wykonaniu Miedziowych w XXI wieku. Dopiero odpadnięcie z europejskich pucharów spowodowało, że podopieczni Piotra Stokowca, przynajmniej na chwilę, wrócili na ziemię.

Co innego Pogoń. Szczecinianie ryją po dnie ligowej tabeli od startu rozgrywek. - Czas się przełamać - powiedział przed meczem z Zagłębiem Adam Frączczak. Tyle że optymizmu w ekipie z północy Polski brakuje. Nic dziwnego. W 2016 roku Portowcy rozegrali w Ekstraklasie 19 meczów. Wygrali ledwie trzy mecze. Ostatni - 11 maja z Cracovią. A co najzabawniejsze - do finiszu poprzednich rozgrywek liczyli się w walce o europejskie puchary. Pozycja Kazimierza Moskala, który zastąpił latem Czesława Michniewicza, jest więc coraz słabsza. On jednak nie traci wciąż nadziei: - Ostatni mecz ze Śląskiem Wrocław przyniósł ożywienie. Skąd wniosek? Niewiadomo. Wrocławianie wygrali bowiem w Szczecinie 2:0.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin LIVE. Transmisja w TV

Mecz Zagłębie - Pogoń rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:30. Transmisja na antenie Canal+Sport.


autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: