ZAWISZA NIEPOKONANY

Autor: Jacek Koziol ZAWISZA NIEPOKONANY

Zawisza Bydgoszcz opuścił ostatnie miejsce w ekstraklasie! Co z Koroną?

2015-05-16 14:24

Ekipa Mariusza Rumaka wciąz zadziwia! Zawisza pokonał w Bydgoszczy Koronę Kielce 3:1 i w końcu opuścił ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy! Problem za to mogą mieć goście, którym widmo spadku zaczyna zaglądać w oczy. Walka o utrzymanie w tym sezonie zapowiada się naprawdę pasjonująco!

Już do przerwy piłkarze Rumaka załatwili sprawę, po dwóch golach Alvarinho w pierwsze 10 minut i trafieniu Barisicia. Po przerwie goście pożegnali się z Bydgoszczą bramką Malarczyka.

LECHIA - WISŁA 2:2. ZOBACZ CUDOWNĄ BRAMKĘ BARRIENTOSA

Efelt jest taki, że Zawisza wyprzedził GKS Bełchatów, któy w tej kolejce nie grał. Sytuacja w grupie spadkowej Ekstraklasy robi się pasjonująca.

GKS ma 17 punktów, Zawisza już 19. Prowadzi Podbeskidzie z... 21, a cała reszta ma po 20! Cuda dopiero zaczynają się dziać.

Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce 3:1 (3:0)

1:0 Alvarinho (5), 2:0 Alvarinho (10-k), 3:0 Josip Barisić (45) -  3:1 Piotr Malarczyk (56).

Zawisza Bydgoszcz: Grzegorz Sandomierski - Jakub Wójcicki, Andre Micael Pereira, Luka Maric, Sebastian Ziajka - Iwan Majewski, Kamil Drygas, Sebastian Kamiński (59. Bartłomiej Pawłowski), Mica (90. Paweł Strąk), Alvarinho (76. Cristian Pulhac) - Josip Barisić

Korona Kielce: Vytautas Cerniauskas - Piotr Malarczyk, Lukas Klemenz, Kamil Sylwestrzak, Leandro - Vlastimir Jovanović, Aleksandrs Fertovs, Jacek Kiełb, Przemysław Trytko (83. Marcin Cebula), Luis Carlos - Rafael Porcellis (62. Olivier Kapo)