SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Erika Fernandez - takiej prezenterki można tylko pozazdrościć. Co za ciało! [ZDJĘCIA]

Erika Fernandez - takiej prezenterki można tylko pozazdrościć. Co za ciało! [ZDJĘCIA]

17.11.2016, godz. 14:12
Erika Fernandez - prezenterka Fox Sports
foto:

By pracować w telewizji sportowej trzeba mieć przede wszystkim odpowiednią wiedzę, ale Erika Fernandez udowadnia, że przydaje się też zniewalająca uroda i figura. Kolumbijska dziennikarka pracuje w stacji Fox Sports, a przed telewizory przyciąga nie tylko fanów sportu, ale też... swoich! I trudno się dziwić. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Fernandez pracuje jako prezenterka w amerykańskiej stacji telewizyjnej Fox Sports, a jej dotychczasowa kariera to nieustające pasmo sukcesów. Szybko zyskała sobie przychylność wielu widzów, szczególnie tych płci męskiej, ale chyba nie do końca swoimi występami na antenie. Otóż Kolumbijka poza dziennikarstwem para się także modelingiem, a w mediach społecznościowych bardzo często publikuje swoje gorące zdjęcia.

Na Instagramie śledzi ją ponad 290 tysięcy fanów i trudno się dziwić. Fernandez bez skrępowania chwali się swoimi niezaprzeczalnymi wdziękami, a pracodawcy z Fox Sports zapewne nie narzekają, bo występy prezenterki przyciągają przed telewizory setki wielbicieli jej urody.

Polskim kibicom często zdarza się zestawiać nasze media sportowe z zagranicznymi, a porównania zwykle wypadają na zdecydowaną korzyść tych z innych krajów. I patrząc na seksowne zdjęcia Fernandez już chyba wiemy, co jest jednym z powodów takiego stanu rzeczy.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: