SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Anna i Robert Lewandowscy, Borucowie, Marina Szczęsna z Wojtkiem. Miłość niesie nasze Orły! [ZDJĘCIA]

Anna i Robert Lewandowscy, Borucowie, Marina Szczęsna z Wojtkiem. Miłość niesie nasze Orły! [ZDJĘCIA]

19.06.2016, godz. 19:44
Sara i Artur Boruc na spacerze w La Baule
foto:

Gwiazdy reprezentacji Polski w weekend mogły spotkać się ze swoimi partnerkami. Były romantyczne spacery, kawa w klimatycznych knajpkach i przejażdżki rowerowe. Mamy dla Was mnóstwo zdjęć państwa Lewandowskich, Boruców i Szczęsnych!

Robert Lewandowski (28 l.) z żoną Anną (28 l.) przechadzali się na urokliwej promenadzie w La Baule. Choć w środę będą obchodzili już trzecią rocznicę ślubu, wciąż zachowują się jak nowożeńcy, ciesząc się każdą wspólną chwilą. Na moment przerwali romantyczny spacer, by zaznać relaksu w plażowej restauracji. A po kilkunastu minutach znów w miłosnym uścisku przemierzali ulice francuskiego kurortu.

Lewandowscy po drodze spotkali Artura (36 l.) i Sarę (31 l.) Boruców, z którymi ucięli sobie krótką pogawędkę. Z kolei Wojciech Szczęsny (26 l.) ze świeżo poślubioną żoną Mariną (27 l.) zdecydowali się na przejażdżkę rowerową. Piosenkarka chciała uwiecznić romantyczną chwilę i namówiła Wojtka na zdjęcie, oczywiście z morzem w tle. Czułościom nie było końca. Miejmy nadzieję, że naładowane pozytywną energią nasze asy rozbiją we wtorek Ukrainę.

Źródło: Super Express TV
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: