SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Bartosz Kapustka i Klaudia Adamczyk w jacuzzi. Ale widok! [ZDJĘCIA]

Bartosz Kapustka i Klaudia Adamczyk w jacuzzi. Ale widok! [ZDJĘCIA]

06.07.2016, godz. 19:59
Bartosz Kapustka i Klaudia Adamczyk na urlopie
Bartosz Kapustka i Klaudia Adamczyk na urlopie foto:

Bartosz Kapustka po Euro 2016 poleciał na zasłużony urlop. Oczywiście towarzyszy mu jego piękna dziewczyna - Klaudia Adamczyk. Piłkarz Cracovii i modelka na Instagramie pochwalili się zdjęciami z wakacji. Siedzą na nich w jacuzzi, podziwiając zapierający dech w piersiach widok. Trudno nie zazdrościć. Zresztą sami zobaczcie ZDJĘCIA.

Bartosz Kapustka był jednym z polskich objawień na Euro 2016. Świetnie zagrał w meczu z Irlandią Północną (1:0), udanie zastępując kontuzjowanego Kamila Grosickiego. Facebook przeprowadził analizę wzrostu popularności piłkarzy podczas EURO 2016. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez ten portal społecznościowy, największy wzrost liczby fanów zanotował właśnie Bartosz Kapustka! Liczba internautów lubiących jego profil wzrosła o... 538 procent.
A największą fanką błyskotliwego pomocnika jest oczywiście jego dziewczyna. Bartosz i Klaudia zaraz po Euro polecieli na urlop. Sądząc po zdjęciach, spędzają uroczy czas. Gdzie? Tego na razie nie zdradzili.

Piłkarzowi Cracovii po znakomitym sezonie i Euro należy się odpoczynek. Tym bardziej, że przed nim ważny moment w karierze. Raczej nie zostanie w Polsce, bo szykuje się transfer do mocniejszej ligi.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: