SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Błaszczykowski podziękował... OJCU! "Mimo wszystko". Wzruszające WIDEO z powitania w Truskolasach

Błaszczykowski podziękował... OJCU! "Mimo wszystko". Wzruszające WIDEO z powitania w Truskolasach

03.07.2016, godz. 19:46
Polska przywitała swoich bohaterów!
Nasi piłkarze wylądowali na warszawskim Okęciu. Zostali przywitani hymnem i gromkimi brawami foto:

Jakub Błaszczykowski - oto prawdziwy bohater polskiej reprezentacji podczas Euro 2016. Nie trafił karnego z Portugalią, ale chyba nie ma kibica w naszym kraju, który chciałby winić za niepowodzenie byłego kapitana kadry. Ba! W rodzinnych Truskolasach witano go wręcz jak gwiazdę Hollywood! Tłumy ludzi, pokaz fajerwerków i wzruszenie piłkarza. A Kuba? Z trudem wypowiadał słowa. Podziękował ukochanej mamie oraz... tacie. - Dziękuję też ojcu, za przekazane mi wartości - powiedział. Zobaczcie poruszające WIDEO.

Błaszczykowskiego wzięły w obronę już chyba wszystkie autorytety polskiego futbolu. I nie tylko futbolu. Prawy pomocnik polskiej reprezentacji zmarnował jedenastkę, ale akurat jego nikt nie miał zamiaru winić za porażkę. Pokazał to powrót do kraju. Gwiazda reprezentacji pojawiła się w rodzinnych Truskolasach, a tam... czekały na niego tłumy kibiców. Przygotowany został nawet pokaz fajerwerków, co zupełnie rozbiło piłkarza.

Zobaczcie poruszającą przemowę Kuby, który podziękował w niej nie tylko mamie, ale również ojcu, sprawcy jego rodzinnej tragedii.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: