SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Błaszczykowski podziękował... OJCU! "Mimo wszystko". Wzruszające WIDEO z powitania w Truskolasach

Błaszczykowski podziękował... OJCU! "Mimo wszystko". Wzruszające WIDEO z powitania w Truskolasach

03.07.2016, godz. 19:46
Polska przywitała swoich bohaterów!
Nasi piłkarze wylądowali na warszawskim Okęciu. Zostali przywitani hymnem i gromkimi brawami foto:

Jakub Błaszczykowski - oto prawdziwy bohater polskiej reprezentacji podczas Euro 2016. Nie trafił karnego z Portugalią, ale chyba nie ma kibica w naszym kraju, który chciałby winić za niepowodzenie byłego kapitana kadry. Ba! W rodzinnych Truskolasach witano go wręcz jak gwiazdę Hollywood! Tłumy ludzi, pokaz fajerwerków i wzruszenie piłkarza. A Kuba? Z trudem wypowiadał słowa. Podziękował ukochanej mamie oraz... tacie. - Dziękuję też ojcu, za przekazane mi wartości - powiedział. Zobaczcie poruszające WIDEO.

Błaszczykowskiego wzięły w obronę już chyba wszystkie autorytety polskiego futbolu. I nie tylko futbolu. Prawy pomocnik polskiej reprezentacji zmarnował jedenastkę, ale akurat jego nikt nie miał zamiaru winić za porażkę. Pokazał to powrót do kraju. Gwiazda reprezentacji pojawiła się w rodzinnych Truskolasach, a tam... czekały na niego tłumy kibiców. Przygotowany został nawet pokaz fajerwerków, co zupełnie rozbiło piłkarza.

Zobaczcie poruszającą przemowę Kuby, który podziękował w niej nie tylko mamie, ale również ojcu, sprawcy jego rodzinnej tragedii.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: