SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 "Chcę więcej" od PZPN, czyli całe Euro 2016 od kuchni. Zobacz WIDEO!

"Chcę więcej" od PZPN, czyli całe Euro 2016 od kuchni. Zobacz WIDEO!

01.09.2016, godz. 19:42
Łukasz Fabiański zapłakał po meczu z Portugalią
Łukasz Fabiański zapłakał po meczu z Portugalią foto: Super Express

Na Euro 2016 furorę zrobili polscy piłkarze, ale też codzienne realcje wideo od Łukasza Wiśniowskiego z PZPN. Ale to nie koniec! 1 września premierę miał film "Chcę więcej", czyli 45-minutowy reportaż o mistrzostwach Europy w wykonaniu kadry Adama Nawałki. Zobaczcie sami.

Wojtek Szczęsny i Grzegorz Krychowiak lepiący pierogi, wesołe powroty do La Baule po wygranych meczach - PZPN publikował kolejne filmy, a kibice żyli sukcesami drużyny Adama Nawałki. Teraz przyszedł czas na większą formę, czyli film pt. "Chcę Więcej". Skąd tytuł? - Mamy w Polsce pokolenie Chcę Więcej. Nie tylko w piłce. I to jest wspaniałe - napisał podczas turnieju dziennikarz i komentator Andrzej Twarowski.- W ostatnich latach przyzwyczailiśmy Was do zakulisowych materiałów, które piłkarze zabarwiali wyjątkowym poczuciem humoru. Tym razem przedstawiamy Wam nieco inną perspektywę tego, co działo się wewnątrz kadry. Zabawnych sytuacji nie zabraknie, bo ta grupa ludzi jest naznaczona pozytywnym nastawieniem, ale tym razem znaczenie częściej podglądamy niż uczestniczymy. Dzięki temu otrzymujemy trochę szerszy obraz tego, jak funkcjonuje reprezentacja w trakcie wielkiego turnieju. Jesteśmy w szatni, pokojach, na treningach i wszędzie tam, gdzie tylko można natknąć się na naszych piłkarzy. A wszystko to przy akompaniamencie produkcji muzycznych jednego z najzdolniejszych twórców młodego pokolenia, Kuby Karasia z zespołu The Dumplings. Jeśli chcecie obejrzeć to na komputerze, zróbcie „full screen” i załóżcie słuchawki, wtedy poczujecie się jakbyście naprawdę tam byli - reklamuje produkcję Łukasz Wiśniowski. Zapraszamy!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: