SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: Anna Lewandowska apeluje przed meczem z Portugalią. Co napisała?

Euro 2016: Anna Lewandowska apeluje przed meczem z Portugalią. Co napisała?

30.06.2016, godz. 15:42
Anna Lewandowska
foto:

Anna Lewandowska jest oczywiście w Marsylii, gdzie na trybunach dopingować będzie męża i jego kolegów z reprezentacji Polski. Przy okazji ćwierćfinałowego meczu z Portugalią na Euro 2016 żona naszego kapitana postanowiła zaapelować do rodaków. Co napisała Anna Lewandowska?

"EURO 2016! O czym ja mam dziś pisać? MECZ! Zajmuje dzisiaj niemal wszystkie myśli! Kibicujecie polskiej kadrze? Mam nadzieję, że tak, bo wierzę w zbiorową dobrą energię przesyłaną do graczy" - zaczyna swój wpis na Facebooku Anna Lewandowska.

"Przy okazji parę refleksji. Taki turniej jak EURO to świetna okazja, by zainteresować sportem najmłodszych.
Kibicowanie jest fajne, ale samodzielne uczestnictwo w sporcie to dopiero frajda! Nie wszyscy muszą być piłkarzami, to jasne. A nawet jeśli, to kadra liczy tylko dwudziestu kilku zawodników. Ale prawdziwe sportowe serce można mieć kopiąc nawet w A klasie!
Ruch, zdrowa rywalizacja, wspólna radość – to zdrowie! Wszyscy nasi kadrowicze znaleźli się na EURO dzięki talentowi, ale popartemu naprawdę ciężką pracą. Widzimy ich teraz na pięknych stadionach, ale przecież zaczynali na zwykłych boiskach, czasem mocno błotnistych.
Mają PASJĘ i poświęcili jej czas i siły.
Zapewne przydaje się też łut szczęścia, np. spotkanie w odpowiednim momencie dobrego szkoleniowca.
Ale podstawą sukcesu jest praca, ogromna, systematyczna praca. Patrząc dziś na tych chłopaków, kibicując im, można uwierzyć, że warto mieć marzenia i nie poddawać się. I dotyczy to oczywiście nie tylko sportu!
Do boju POLSKA!" - kończy Ania Lewandowska.

Trudno się z nią nie zgodzić, prawda?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: