SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016. Co z Kamilem Grosickim? Mamy komentarz lekarza reprezentacji Polski [WIDEO]

Euro 2016. Co z Kamilem Grosickim? Mamy komentarz lekarza reprezentacji Polski [WIDEO]

08.06.2016, godz. 12:39
Kamil Grosicki, reprezentacja
Kamil Grosicki foto: Super Express

Podczas meczu sparingowego z Litwą Kamil Grosicki nabawił się kontuzji stawu skokowego. Występ pomocnika w pierwszym meczu EURO 2016 z Irlandią Północną stoi pod znakiem zapytania. Prosto spod hotelu L'Hermitage, w którym mieszkają nasi reprezentanci, mamy dla Was komentarz lekarza kadry, Jacka Jaroszewskiego. Co powiedział o zdrowiu "Grosika"?

Źródło: Super Express TV

Niestety lekarz nie uspokoił kibiców. Powiedział, że wciąż trwają postępy w leczeniu skręconego stawu skokowego Grosickiego, ale trudno jednoznacznie ocenić, czy zdąży się wykurować na niedzielne spotkanie Euro 2016 z Irlandią Północną. Wszystko zależy od tego, jak szybko w pełni zejdzie opuchlizna z nogi piłkarza. Dopiero za dwa, trzy dni będzie można lepiej oszacować szanse "Grosika". Najważniejsze decyzje zapadną więc w ostatniej chwili. Już 12 czerwca o godz. 18:00 Polacy zmierzą się z pierwszym rywalem na turnieju we Francji. Mamy nadzieję, że w wyjściowym składzie na Irlandię Północną zobaczymy Grosickiego. Bez niego brakuje nam szybkości na skrzydle!

Kibiców zachęcamy do śledzenia SE.pl podczas Euro 2016. U nas codziennie świeże relacje o polskiej reprezentacji prosto z Francji! Wyjątkowe zdjęcia i materiały wideo są dostępne na naszym Snapchacie oraz podczas transmisji NA ŻYWO na Facebooku!

autor: Przemysław Ofiara zobacz inne artykuły tego autora
Michał Kozłowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: