SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016. Francja - Rumunia NA ŻYWO w TV: Gdzie transmisja i STREAM ONLINE?

Euro 2016. Francja - Rumunia NA ŻYWO w TV: Gdzie transmisja i STREAM ONLINE?

10.06.2016, godz. 18:58
Francja - Rumunia w TV
Francja - Rumunia w TV foto: EAST NEWS

Euro 2016: Francja - Rumunia NA ŻYWO w TV. Transmisja w telewizji z meczu otwarcia. Oglądaj LIVE. W piątek 10 czerwca o godz. 21:00 spotkanie Francji z Rumunią oficjalnie otworzy mistrzostwa Europy! Gospodarze chcą pokazać moc już na starcie. Czy Olivier Giroud, Antoine Griezmann, Paul Pogba i reszta gwiazdorów "Trójkolorowych" rozstrzela skazywanych na porażkę rywali? Gdzie obejrzeć mecz Francja - Rumunia w TV? Czy będzie dostępny darmowy STREAM ONLINE?

Francja - Rumunia to pierwszy mecz Euro 2016. W Paryżu na Saint-Denis gospodarze będą chcieli udowodnić, że to właśni im należy się w tym roku mistrzostwo Europy. Mają spore szanse! Reprezentacja Didiera Deschampsa jest naszpikowana gwiazdami. W każdej formacji grają piłkarze klasy światowej, szczególnie w ataku, gdzie aż roi się od genialnych snajperów. Antoine Griezmann ma zabójczą lewą nogę, Dimitri Payet strzela gole z rzutów wolnych jak na zawołanie, Olivier Giroud góruje w powietrzu nad obrońcami, Paul Pogba wysyła rakiety zza pola karnego... Można tak wymieniać w nieskończoność. Czy Rumunii znajdą receptę na taką ofensywę? Kto, jak nie oni! W eliminacjach do Euro stracili łącznie tylko dwie bramki. Stać ich na niespodziankę. Taką z pewnością byłby bezbrakowy remis.

Gdzie obejrzeć meczu Francja - Rumunia NA ŻYWO w TV? Transmisja o godz. 21:00 na kanałach: TVP 1, Polsat i Polsat Sport. DARMOWY STREAM ONLINE będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl. Natomiast wszystkie mecze Euro 2016 można oglądać w Internecie jako stream online na platformie Ipla.tv (99 zł). Na sport.se.pl dostępna będzie relacja LIVE z tego wydarzenia!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: