SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: Kamil Grosicki dostał tort na 28. urodziny. Zobacz ZDJĘCIE z La Baule

Euro 2016: Kamil Grosicki dostał tort na 28. urodziny. Zobacz ZDJĘCIE z La Baule

09.06.2016, godz. 07:14
Kamil Grosicki z urodzinowym tortem
foto: Instagram

W środę 8 czerwca swoje 28 urodziny świętował Kamil Grosicki. Skrzydłowy reprezentacji Polski za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym pochwalił się tortem. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć szybkiego powrotu do zdrowia i występu w pierwzym składzie przeciwko Irlandii Północnej na Euro 2016.

Prawdopodobnie najczęściej składanym życzeniem, które słyszał w środę Kamil Grosicki z ust sztabu szkoleniowiego, kolegów z reprezentacji oraz najbliższych, to szybki powrót do zdrowia. Za to wszyscy trzymają kciuki, ponieważ 28-latek jest jednym z liderów kadry Adama Nawałki i pewniakiem do gry na lewej stronie pomocy jeśli jest w pełni dyspozycji.

Jednak na razie wciąż nie wiadomo, czy selekcjoner będzie mógł z niego skorzystać w niedzielnym meczu w Nicei z Irlandią Północną w pierwszym meczu Euro 2016. Skrzydłowy biało-czerwonych doznał urazu stawu skokowego w trakcie ostatniego sparingu przed Euro 2016 z Litwą w Krakowie i z grymasem na twarzy opuścił murawę. - Nie ma co ukrywać, że teraz największą rolę odgrywają fizjoterapeuci - zabiegi, ćwiczenia wzmacniające, bo to wiadomo, ze jeśli staw jest naruszony, to trzeba go przede wszystkim wzmacniać i na razie na tym polega praca Kamila. Z godziny na godzinę jest lepiej, przechodzi szereg zabiegów. Wiadomo mamy na to czas, doba jest dosyć długa. Czas pracuje na jego korzysć i z każdym dniem będziemy wiedzieli więcej, lecz na teraz ciężko cokolwiek powiedzieć - mówił na konferencji prasowej w La Baule Bogdan Zając, asystent Adama Nawałki.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: