SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: La Baule gotowe na reprezentację Polski! [ZDJĘCIA Z FRANCJI]

Euro 2016: La Baule gotowe na reprezentację Polski! [ZDJĘCIA Z FRANCJI]

06.06.2016, godz. 17:23
La Baule
foto:

W tym małym, 15-tysięcznym miasteczku wszystko już jest dopięte na ostatni guzik. La Baule od jutra będzie gościć reprezentację Polski podczas Euro 2016. Biało-czerwoni zameldują się w hotelu L’Hermitage. Zobaczcie, gdzie będzie miszkać kadra Adama Nawałki.

La Baule to spokojny, mały kurort w kraju Loary, słynący z jednej z najdłuższych w Europie, 12-kilometrowej plaży. Od teraz będzie również znany ze względu na goszczenie kadry Adama Nawałki. Wjeżdżając do miasta nie da się nie zauważyć tego, że mieszkańcy czekają na piłkarzy. Wywieszono kilka dużych transparentów z napisem „Bienvenue a La Pologne”, czyli „Witamy Polskę”. Ostatnie przygotowania trwają również wokół hotelu L’Hermitage, w którym stacjonować będzie kadra. Już wczoraj ochraniało go kilku policjantów, po okolicznych uliczkach krążył również nieoznakowany radiowóz. Wszystko jest przygotowane tak, by Polacy mogli skupić się tylko na treningach i dobrej grze na Euro 2016.

Źródło: Super Express TV
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: