SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: Polacy zameldowali się w La Baule. Zobacz WIDEO z powitania! #‎EUROkuchnia‬

Euro 2016: Polacy zameldowali się w La Baule. Zobacz WIDEO z powitania! #‎EUROkuchnia‬

08.06.2016, godz. 08:12
Przyjazd reprezentacji do hotelu
Robert Lewandowski foto: CYFRASPORT

Reprezentacja Polski doleciała we wtorek do La Baule, gdzie będzie stacjonowała podczas mistrzostw Europy. Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik czy Grzegorz Krychowiak przyjechali do hotelu, mają już także za sobą pierwszy trening we Francji. Zobacz relację NA ŻYWO specjalnych wysłanników "Super Expressu" i SuperExpress.tv" z tego wydarzenia.

Podpieczni Adama Nawałki tuż przed godziną 11:00 odlecieli z lotniska w Balicach do Francji, gdzie od piątku rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa Europy. Biało-czerwoni odlecieli w dobrych humorach i z wielką wiarą kibiców, którzy liczą, że wyjda z grupy C i zagrają w fazie pucharowej. O tym, że jest to plan minimum podkreślają sami zawodnicy z prezesem Zbigniewem Bońkiem na czele. Polscy piłkarze dotarli już do La Baule, gdzie będą stacjonować przez cały czas trwania Euro 2016. Witała ich grupa miejscowych fanów oraz dziennikarzy. Byli też nasi redakcyjni koledzy, którzy relacjonowali NA ŻYWO przyjazd naszych graczy. Przez cały czas trwania turnieju będą dostarczać nam eksluzywne materiały. Zobaczcie pierwszy z nich!

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: