SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016. ROZRÓBY pijanych kibiców w Marsylii! Anglicy wołali: "Gdzie jest ISIS?" [WIDEO]

Euro 2016. ROZRÓBY pijanych kibiców w Marsylii! Anglicy wołali: "Gdzie jest ISIS?" [WIDEO]

10.06.2016, godz. 13:12
Rozróby w Marsylii przed Euro 2016
Rozróby w Marsylii przed Euro 2016 foto: Screenshot

Euro 2016 jeszcze się nie rozpoczęło, a angielscy kibice już zdążyli narozrabiać! W czwartek wieczorem w Marsylii pijani fani starli się z policją i agresywną miejscową młodzieżą. W ruch poszły stoliki, krzesełka, a także reszta przedmiotów, które wpadły awanturnikom w ręce. Służby musiały reagować gazem łzawiącym - było gorąco! Zobaczcie WIDEO.

11 czerwca na Stade Velodrome w Marsylii Anglia zagra swój pierwszy mecz na Euro 2016 z Rosją. W mieście już są tysiące angielskich kibiców, którzy jak zwykle z hukiem zaznaczyli swoją obecność. Choć tym razem, o dziwo, nie ze swojej winy! Oni siedzieli w irlandzkim pubie. Lokalna grupka rozrabiaków zgromadziła się w innym, po drugiej stronie ulicy i ponoć mocno prowokowała gości. Nagle doszło do ostrych starć! Choć Anglicy byli klasycznie zalani w trupa, to w tym przypadku tylko się bronili. Przynajmniej tak twierdzą. - Nie zrobiliśmy nic złego. Najpierw nas podjudzali, a potem zaatakowali - mówił o lokalnych fanach jeden z Anglików w rozmowie z "Daily Mail". Natychmiast zareagowała policja. Uspokoiła chuliganów pałkami i gazem łzawiącym. Przed tą interwencją kibice reprezentacji Roya Hodgsona tak się rozkręcili, że ponoć zaczęli krzyczeć: "ISIS, gdzie jesteś?". Chyba lepiej nie wywoływać wilka z lasu... Zobaczcie WIDEO ze starć kibiców w Marsylii.

Źródło: RIA NOVOSTI
autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: