Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: Rumun Rat PŁAKAŁ KRWIĄ po golu Payeta!

Euro 2016: Rumun Rat PŁAKAŁ KRWIĄ po golu Payeta!

11.06.2016, godz. 12:55
Razvan Rat w meczu z Rumunią

Rumunia dała z siebie wszystko i do 89. minuty remisowała z gospodarzami Euro 2016 Francuzami. Kto wie, co stałoby się w Paryżu, gdyby w jednej z akcji meczu Hugo Lloris instynktowną paradą nie uratował Trójkolorowych. Niezwykle dla swojego kraju poświęcił się Razvan Rat.

W 2015 roku lewy obrońca był w kręgu zainteresować warszawskiej Legii, ale do transferu nie doszło. Zawodnik Rayo Vallecano w meczu z Francją dał z siebie wszystko. Walczył w obronie, faulował (dostał żółtą kartkę), atakował skrzydłem. Dośrodkowywał też z wolnych. Gdy w 89. minucie cudowną bramkę na 2:1 zdobył Dimitri Payet armia Ioardenscu rzuciła się do szaleńczego ataku. Rat nie zważał (sędziowie również) nawet na pęknięty łuk brwiowy, z którego sączyła się krew. To się nazywa pasja i poświęcenie dla piłki!

Źródło: Super Express TV