SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: SEKSOWNA Celia Jaunat na basenie! Zobacz ZDJĘCIA

Euro 2016: SEKSOWNA Celia Jaunat na basenie! Zobacz ZDJĘCIA

06.06.2016, godz. 14:20
Celia Jaunat podbija świat mody! Zobacz świetną kreacje modelki
foto:

Jeszcze przed Euro 2016 Celia Jaunat błysnęła formą! Po gorącym zdjęciu w ogrodzie tym razem seksowna towarszyszka życia Grzegorza Krychowiaka pokazała się z bardzo dobrej strony na basenie. Jak odpowie dzisiaj jej chłopak, gdy Polska zagra z Litwą w Krakowie ostatnie towarzyskie spotkanie przed mistrzostwami Europy we Francji? Warto wrócić do TYCH zdjęć.

W meczu z Holandią (1:2) polscy piłkarze nie błysnęli jeszcze najwyższą formą, czując w nogach ciężkie treningi w Arłamowie. Lepiej ma być dzisiaj, po kilku dniach odpoczynku. Do gry wróci też Grzegorz Krychowiak, którego brak był bardzo widoczny w przegranym spotkaniu z Oranje. Pomocnik Sevilli wyleczył kontuzję kolana i pali się do walki na boisku.
W formie jest też jego seksowna ukochana. Francuska modelka Celia Jaunat niecierpliwie czeka na finały mistrzostw Europy w jej ojczyźnie, wygrzewając się na basenie. Opalenizną pochwaliła się, zamieszczając na Instagramie kolejne gorące zdjęcie. Jeżeli Krychowiak zaprezentuje się w meczu z Litwą i potem na Euro we Francji tak dobrze jak Celia, to sukces będziemy mieli jak w banku.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: