SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: Słowacja - Anglia NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Euro 2016: Słowacja - Anglia NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

20.06.2016, godz. 19:10
Anglia - Walia
Anglia - Walia foto: EAST NEWS

Słowacja - Anglia transmisja w TV, STREAM za darmo w Internecie. Oglądaj NA ŻYWO mecz Euro 2016. W grupie "B" mistrzostw Europy wciąż nic nie jest jasne, bo awansować do 1/8 finału może każda z drużyn. Czy uda się to Słowacji lub Anglii? Gdzie obejrzeć transmisję w TV z meczu Słowacja - Anglia? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Sytuacja w grupie "B" jest niezwykle ciekawa, bo różnice punktowe między wszystkim drużynami są bardzo niewielkie. Pierwsza jest Anglia z czterema "oczkami", o jedno mniej mają Walia i Słowacja, ale to Brytyjczycy zajmują póki co drugie miejsce ze względu na lepszy wynik w meczu bezpośrednim. Ostatnią lokatę okupuje Rosja, jednak i ona wciąż może awansować do 1/8 finału.

Najbliżej oczywiście jest Anglia, bo jej nawet remis daje awans. Porażka spowoduje, że podopieczni Roya Hodgsona będą musieli oglądać się na wynik meczu Rosja - Walia. Słowacy z kolei potrzebują zwycięstwa, by być pewnymi awansu. Przegrana całkowicie przekreśla ich szanse na grę w fazie pucharowej.

Jak więc widać możliwości w grupie "B" jest mnóstwo i niewykluczone, że sytuacja będzie się zmieniała jak w kalejdoskopie. W meczu w St. Etienne zarówno Słowacy, jak i Anglicy będą zależni tylko od siebie, bo zwycięstwo da jednym i drugim promocję do 1/8 finału, ale sztaby szkoleniowe z pewnością będą uważnie nasłuchiwać wieści z Tuluzy, gdzie Rosja podejmie Walię.

Słowacja - Anglia NA ŻYWO: Transmisja w TV i ONLINE

Mecz Słowacja - Anglia w ostatniej kolejce fazy grupowej Euro 2016 rozpocznie się w poniedziałek 20 czerwca o godz. 21:00. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport 3. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO z tego spotkania!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: