SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016. Śpiewający Grzegorz Krychowiak, czyli tak wyglądał powrót po meczu z Niemcami [WIDEO]

Euro 2016. Śpiewający Grzegorz Krychowiak, czyli tak wyglądał powrót po meczu z Niemcami [WIDEO]

17.06.2016, godz. 08:02
Grzegorz Krychowiak, reprezentacja Polski, Euro 2016
foto: EAST NEWS

Podopiecznym Adama Nawałki dopisywały humory w drodze powrotnej do La Baule. Biało-czerwoni po wyrównanej walce zremisowali 0:0 z mistrzami świata i są o krok od 1/8 Euro 2016. Zobaczcie, co działo się na pokładzie samolotu.

Reprezentacja Polski walczyła, jak równy z równym z Niemcami w swoim drugim meczu na mistrzostwach Europy we Francji. W pierwszej połowie mistrzowie świata mieli dużo miejsca w środkowej strefie boiska, podeszliśmy do nich ze zbyt dużym respektem. Jednak po przerwie gra się wyrównała i gdyby nie fatalne pudła Arkadiusza Milika, to świętowalibyśmy zwycięstwo na Stade de France. Mimo wszystko po końcowym gwizdku humory dopisywały naszym zawodnikom, ponieważ mamy na swoim koncie 4 punkty i przed ostatnim meczem z Ukrainą jesteśmy bardzo blisko wyjścia z grupy. Na pokładzie samolotu uśmiech nie znikał z twarzy biało-czerwonych, Grzegorz Krychowiak zaczął śpiewać, a Artur Jędrzejczyk zaczął opowiadać, co podczas kontroli antydopingowej o Michale Pazdanie, który był jednym z najlepszych na murawie wśród Polaków mówił Toni Kross. Zobaczcie materiał WIDEO, na którym widać, jak przebiegała droga powrotna z Paryża do La Baule.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: