Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016. Śpiewający Grzegorz Krychowiak, czyli tak wyglądał powrót po meczu z Niemcami [WIDEO]

Euro 2016. Śpiewający Grzegorz Krychowiak, czyli tak wyglądał powrót po meczu z Niemcami [WIDEO]

17.06.2016, godz. 08:02
Grzegorz Krychowiak, reprezentacja Polski, Euro 2016

Podopiecznym Adama Nawałki dopisywały humory w drodze powrotnej do La Baule. Biało-czerwoni po wyrównanej walce zremisowali 0:0 z mistrzami świata i są o krok od 1/8 Euro 2016. Zobaczcie, co działo się na pokładzie samolotu.

Reprezentacja Polski walczyła, jak równy z równym z Niemcami w swoim drugim meczu na mistrzostwach Europy we Francji. W pierwszej połowie mistrzowie świata mieli dużo miejsca w środkowej strefie boiska, podeszliśmy do nich ze zbyt dużym respektem. Jednak po przerwie gra się wyrównała i gdyby nie fatalne pudła Arkadiusza Milika, to świętowalibyśmy zwycięstwo na Stade de France. Mimo wszystko po końcowym gwizdku humory dopisywały naszym zawodnikom, ponieważ mamy na swoim koncie 4 punkty i przed ostatnim meczem z Ukrainą jesteśmy bardzo blisko wyjścia z grupy. Na pokładzie samolotu uśmiech nie znikał z twarzy biało-czerwonych, Grzegorz Krychowiak zaczął śpiewać, a Artur Jędrzejczyk zaczął opowiadać, co podczas kontroli antydopingowej o Michale Pazdanie, który był jednym z najlepszych na murawie wśród Polaków mówił Toni Kross. Zobaczcie materiał WIDEO, na którym widać, jak przebiegała droga powrotna z Paryża do La Baule.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora