SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016. Szczęsny i Krychowiak zabrali się za pierogi. Zrobili z tego świetne SHOW! [WIDEO]

Euro 2016. Szczęsny i Krychowiak zabrali się za pierogi. Zrobili z tego świetne SHOW! [WIDEO]

08.06.2016, godz. 12:22
Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak i Tomasz Leśniak
Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak i Tomasz Leśniak foto: Twitter

Nie ma drugiego tak zabawnego duetu w naszej reprezentacji! Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny uwielbiają sobie dokuczać szczególnie, gdy patrzy na nich cała Polska. We Francji postanowili zrobić wyjątkowe show w kuchni! Zmierzyli się w gotowaniu pierogów z truskawkami. Komu wyszły lepiej? Kto wykręcił koledze lepszy numer? Zobaczcie zabawne WIDEO.

Kanał Youtube "Łączy nas piłka" zyskuje przed Euro 2016 coraz większą popularność. Oczywiście duża w tym zasługa osób odpowiedzialnych za tworzenie materiałów wideo, ale największą widownię przyciągają przed ekrany Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak. Gdy oni się za coś wezmą to już wiadomo, że będzie hit! Nie inaczej jest w przypadku ich kulinarnego pojedynku. Po przyjeździe do francuskiego La Baule dwójka dowcipnisiów wskoczyła do kuchni i pod czujnym okiem kucharza reprezentacji Polski Tomasza Leśniaka robiła... pierogi z truskawkami! Namęczyli się najpierw z wałkowaniem ciasta, później jego lepieniem. Na końcu musieli w odpowiednim czasie wyjąć pierogi z wody, po czym pięknie je udekorowali i w spokoju zjedli przy stole... Nie. To byłoby zbyt nudne. Musieli to urozmaicić! Po drodze prześcigali się w żartach. Efekt był taki, że kucharz kadry Adama Nawałki nie miał ochoty na testowanie kulinarnych wytworów naszych piłkarzy. Ubaw po pachy!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: